PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4794}

Czas zabijania

A Time to Kill
7,7 81 254
oceny
7,7 10 1 81254
6,4 14
ocen krytyków
Czas zabijania
powrót do forum filmu Czas zabijania

w tym momencie to ja za napisanie CZARNY jestem piętnowany i zdarzyło mi się widziec jak ludzie obrywają za to że są biali. Biały nie moze nic w dzisiejszych czasach bo inni zasłaniają sie rasizmem. Niestety granice już przekroczono i to biały człowiek jest dyskryminowany. Z tego powodu wielu ludzi staje się mimowolnie podświadomie rasistami. Tylko czy to rasizm ? Sam uważam się za rasiste, a przy tym filmie twardo stałem po stronie Samuela. Prawda jest taka że kazdy człowiek jest równy, a to co teraz robią murzyni z białymi choćby w UK przekracza momentami nawet historie ze stanów lat 30

kuboski7

wg mnie wszyscy są równi w granicach rozsądku -toleruje aforamerykanów (koło mnie mieszka taka rodzinka z ładną i miłą 16-letnią córeczką :D ) ,ogólnie nikogo nie dyskryminuje ale gdy działa tu wzajemny szacunek -coś w stylu ja jestem miły dla ciebie ty jesteś miły dla mnie . taka prawda że te "Kebaby" najpierw prowokują cię a gdy im coś powiesz zasłaniają się dyskryminacją rasową .Ja też stałem po stronie Samuela , krzywda dziecka powinna być pomszczona bezwględu na wszystko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones