PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113155}
6,7 7 380
ocen
6,7 10 1 7380
4,5 2
oceny krytyków
Czeka na nas świat
powrót do forum filmu Czeka na nas świat

Mam pytanie odnośnie zakończenia filmu. Niestety poległam ze zmęczenia i nie dałam rady obejrzeć końcówki, a skończyłam na scenie, w której postać grana przez Cezarego Żaka wyrzuca głównego bohatera z samochodu. Będę wdzięczna za napisanie, jak potoczyły się dalej jego losy. Dzięki :)

ocenił(a) film na 9
Miecia

Później Piotr idzie na jakieś zawody, gdzie bogacze obserwują, jak spojeni pół litrem wódki ludzie z ulicy (w tym także Piotr) biegną 400 metrów. Gł bohater wygrywa ten wyścig i dostaje 200 zł. Jednak pod blokiem znowu go napadają i okradają. Później głodny i obolały zataczając się idzie nad jakiś zalew. Po drodze chce odebrać jakiemuś kundlowi chleb; udaje mu się to, ale zostaje przez niego pogryziony. Nad zalewem obmywa ranę, kładzie sie przy brzegu, później siada "po turecku" i zaczyna lewitować. Ukazują się o nim artykuły i zaczyna być sławny. Na końcu chce się zakopać na 40 dni w ziemi. W czasie zakopywania mówi o tym jaki powinien być człowiek. Ale dokładnie nie wiem co bo późno było:)

Miecia

Potem Piotruś startuje w konkursie "Wyścig pijaka"(musiał wypić 0,5l czystej i ścigać sie z innymi pijaczkami na 400m :) oczywiście wygrał, dostał 200 stówy ale napadły go pancury i mu kase ukradli. Potem nie pamietam dokładniej co sie działo.. wiem ze głodował, poszedł nad rzeke, położył sie zasnął i nagle zaczął lewitować w powietrzu niczym fakir ;0 Ostatecznie został sławnym fakirem, który w ostatniej scenie kazał zakopać się w skrzyni pod ziemią na 40 dni bez jedzenia i powietrza (taki eksperymencik) aby odciąć się od tego codziennego syfu... No i film się skończył.. Dla mnie zakończenie troche bajkowe, można było to zakończyć lepiej.. Pozdrawiam

teddyboy

Wielkie dzięki za opisanie końcówki, już straciłam nadzieję, że ją poznam... Film mimo wszystko miał w sobie to coś, a aktor grający gł. rolę moim zdaniem bardzo dobrze wcielił się w swoją postać. Pozdrawiam serdecznie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones