PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113155}
6,7 7 380
ocen
6,7 10 1 7380
4,5 2
oceny krytyków
Czeka na nas świat
powrót do forum filmu Czeka na nas świat

Witam wszystkich,

Szkoda, ze "Czeka na nas świat" otrzymal od pana Krzysztofa Berendy taką opinię. Widzowie też jacyś agresywnie negatywni. Ma się wrażenie, że niektórym z nas potrzebny jest jakiś odpoczynek...od kina :) 40 dni?

- "Film zaadresowany do dwóch różnych grup widzów, właściwie trafi do nikogo." - film nie jest adresowany do 2 grup, bo też w społeczeństwie jest ich więcej niż 2. Wielu z nas lubi podczas filmu się pośmiać ale też wziąść z niego przesłanie.
- "Szybko ich zmęczą powtarzane ciągle w filmie schematy. " - nie zawsze głębia musi być tak duża, że tylko nieliczni jej dosięgną (czy "Jabłka Adama" też męczą?)

Skrytykować dobry film debiutanta...nie tego oczekuję od recenzji.
Tymczasem film pokazuje aktualne problemy w nowatorski sposób. Nie jest też całkowicie przewidywalny, jak to określają samozwańczy guru tego forum.

pozdrawiam,

ocenił(a) film na 9
buzzgrow

Zgadzam sie w 100% - film jest super, a podejscie nietuzinkowe. Nie wiem w jaki sposob mozna przewidziec podanie herbaty w taki sposob jak w filmie;-) Nie mowiac juz o biegu alkoholikow - czy ktos to kiedys juz pokazal!? Nie sadze...

ocenił(a) film na 7
buzzgrow

dla mnie film wart polecenia
wywarł na mnie ogromne wrażenie i rozbudził wiele emocji
i myśl w głowie także pozostała.
Warto zobaczyć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones