PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113155}
6,7 7 380
ocen
6,7 10 1 7380
4,5 2
oceny krytyków
Czeka na nas świat
powrót do forum filmu Czeka na nas świat

Musze przyznać że w dobie beznadziejnych polskich komedii romantycznych jest jednak nadzieja. Film który skłania do myślenia jednak w dwojaki sposób. Można pomyśleć jak to się dzieje że w Polsce w XXw. nie można wyżyć itd. ale moim zdaniem chodzi tutaj o tragikomedyjną rolę Piotrusia. Wybitnego niezdary, uzależnionego do 30 roku od matki. Żal go czasami ale jeśli ktoś "zapierdalał" kiedyś jak to wymienione w filmie to sam sobie zadaje pytanie co też Piotruś niby robił przez te wszystkie lata. Film jak dla mnie genialny dla wszystkich ludzi w wieku 21-22 lata bo to własnie wtedy główny bohater wpadł w gówno i skończył jak skończył.Wybitnie dla polskiego kina daje całe 7 choć kirva sam się sobie dziwie. Komentarz generalnie powinien wynosić z 10 razy tyle pojemnościbo film jest tego wart. Ale pozostawie to opinii oglądających.

ocenił(a) film na 10
Wojen1

Zgadzam się z przedmówcą :) Na film trafiłam przez wiki, szukając ciekawych informacji o moim osiedlu. Właśnie mam 22 lata i chociaz 'zapierdalam' juz od dwoch lat, mam mnostwo znajomych, którzy najprawdopodobniej skończą jak Piotruś. Takie są obecnie realia, dobrze się od rodziny kase ciągnie, ale kiedyś przecież rodziców może braknąć. Film dla mnie jest pełen metafor. Nie można go odbierać jako komedią, tragikomedię czy nieudolny sitcom, o czym przeczytałam już w innych komentarzach na jego temat. Obejzę na pewno jeszcze nieraz. Jako przestroga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones