Film

The Evening Star

1996 2 godz. 8 min.
6,8 2 557
ocen
6,8 10 1 2557
1 861
chce zobaczyć
{"id":"33","linkUrl":"/film/Czu%C5%82e+s%C5%82%C3%B3wka%3A+Ci%C4%85g+dalszy-1996-33","alt":"Czułe słówka: Ciąg dalszy","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/00/33/33/7468009.2.jpg"}
Po śmierci córki Aurora zostaje prawną opiekunką swoich wnuków, które wchodzą w burzliwy okres dojrzewania.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Starsza pani straciła przed laty córkę, musi sama opiekować się jej dziećmi. Jest apodyktyczna, wnuki właśnie stały się nastolatkami - i zaczynają się buntować. Ale babcia jest ciągle jeszcze atrakcyjną kobietą - i zwraca na siebie uwagę mężczyzn.

boxoffice
$12 767 815 w USA
na podstawie
dystrybucja
studio
Rysher Entertainment
tytuł oryg.
The Evening Star
inne tytuły
Czułe słówka: Ciąg dalszy Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w Galveston, Houston, Sugar Land i Texas City (Teksas, USA) oraz Los Angeles (Kalifornia, USA).
Scena po wizycie u Tommy'ego, gdy Aurorze, Rosiemu i Teddy'emu psuje się samochód, była kręcona w najzimniejszy dzień w Houston od 10 lat. Bohaterowie mimo tego musieli wyglądać na spoconych i usychających z gorąca.
Gdy Aurora leży na kanapie, jest zakryta kocem aż po brodę. W następnym ujęciu widać, że koc leży na brzegu kanapy, w ogóle nie okrywając Aurory.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • A o wspaniałej Shirley Maclaine nikt nie wspomni??

  Corderosa ocenił(a) film na 7

  Uwielbiam tę aktorkę. Ma w sobie tyle czaru, co nie jednej nastolatce by się przydał. Jest jedną z moich ulubionych aktorek (zaraz po Meryl Streep). Polecam wcześniejsze kreacje filmowe Shirley. Pozdrawiam.

 • Super film!

  CityOnilne ocenił(a) film na 8

  Bardzo mi się podobał, szczególnie Miranda i Shirley.

  1
  • Mam nieodparte wrażenie, że

   umberella ocenił(a) film na 5

   jedyne co łączy ten film z pierwszą częścią z 1983 roku to tylko tytuł, oraz Shirley Maclaine. Gdyby te dwa elementy zostały zmienione, co w ogóle nie zorientowałabym się, że to druga część Czułych słówek. Wg. mnie nie udało się zachować atmosfery z oryginału, pojawiło się kilka ... więcej

  • Ścieżka dźwiękowa

   The_Devil

   Czy ktoś z Was jej w jej posiadaniu? Usłyszałam dziś na RMF Classic utwór Williama Rossa - Good-bye Rosie, ale oczywiścir jak na złość nie można go w Internecie nawet odsłuchać ;( Pozdrawiam

  • Ten sam klimat...

   jalapeno ocenił(a) film na 7

   Cudownie znów zobaczyć bohaterów "Czułych słówek": podobne emocje, te same wzruszenia; szkoda trochę, że tak mało Nickolsona. Historia Aurory prosi się, żeby opowiedziano ją w formie serialu. Przyjemna dla ducha kontynuacja.