PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1022}

Czułe słówka

Terms of Endearment
7,6 28 698
ocen
7,6 10 1 28698
7,9 14
ocen krytyków
Czułe słówka
powrót do forum filmu Czułe słówka

Już 26 lipca, o godzinie 20;00, film bedzie leciał na tvp2. Naprawde polecam, wspaniała gra Jack'a Nicholsona;)

ocenił(a) film na 5
seth_george

:D właśnie miałam zamiar go wypożyczyć, ale najpierw weszłam na forum a tu się okazuje, że już jutro w TV i to na dwojce wiec bez irytujacych reklam :D bardzo dziekuje za ta wiadomosc ^^ jako ze telewizji nie ogladam w zasadzie zdarza mi się wypożyczyć film który okazuje się "lecieć" własnie na malym ekranie :D
pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 5
seth_george

no i gdzie ten film........?? :/






zuziaaa7

Też się właśnie zastanawiam...

<za krótki>

ocenił(a) film na 7
zlikwidowane

co za gówniana telewizja - miał być dobry film o rozsądnej godzinie a tu kabaret:(

zuziaaa7

dupa wszystko popierdolone przez zalobe. jakby bliscy ofiar nie mieli co robic tylko tv ogladac

ocenił(a) film na 7
Anne_Perry

No ale kabaret nie bardzo jest żałobny:D

ocenił(a) film na 8
Anne_Perry

Przecież żałoba miała być do środy włącznie! Poza tym chyba bardziej nie na miejscu jest puszczanie kabaretu, anieżeli filmu! Co za gówno :/.

ocenił(a) film na 10
Red_Barn

TO JEST KPINA I SKANAL!!!
Ludzie jak w zalobe mozna puscic kabaret zamiast dobrego i pouczajacego filmu?! Nie wiem co oni wyprawiaja w tej telewizji, ale niedlugo nie bede w ogole wlaczal tv, bo to co oni robia z klientami to jest po prostu smieszne!!!Czekalem na film i teraz widze, ze na daremne!

ocenił(a) film na 10
aChi

Nie wiem czy jest dzis jeszcze zaloba, ale jak nie ma to jeszcze bardziej nieuzasadniona jest decyzja TVP 2.

seth_george

nie chodzi dokladnie o zalobe poprostu koncert roda stewarta zostal przelozony na dzis i jest transmitowany w tvp2 i czule slowka nie skonczyly by sie do niego a on zaczyna ssie o 21.15

ocenił(a) film na 10
Billy_Hayes

Dobra to kiedy w takim razie beda w tv "Czule slowka"? wie ktos ?

aChi

tak samo bylo jak byla zaloba jakas rok temu ale nie pamietam z jakiego powodu, mial leciec na tvn lepiej pozno niz pozniej a byla zaloba i puscili piekny umysl a lepiej... bylo tydzien pozniej

Billy_Hayes

Jestem zawiedziona, tak bardzo czekałam na ten film , a tu klapa!!!!

ocenił(a) film na 5
seth_george

aaaaaaaaaaaaaaaa!!!! tylko się pociąć! >:

ja_tu_tylko_sprzatam

pewnie bedzie za tydzien nie martwcie sie............

ocenił(a) film na 7
Billy_Hayes

jadę zabić Roda................................

ocenił(a) film na 5
swirOFF

hehe:D dobry pomysł, ale filmu i tak chyba juz dzisiaj nie puszczą...:/

ocenił(a) film na 8
Billy_Hayes

Ta, wierzysz w cuda. Ich to nie obchodzi, jeden film w tę, czy w tamtą. Nawet nie ma mail'a, żeby do nich napisać.

ocenił(a) film na 7
Red_Barn

widzowie@tvp.pl - kiedyś do nich napisałem o badziewiu w TVP i nawet mi odpisali!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
seth_george

Padalce wredne głupie! film miał być! cholerna telewizja! cholerne tvp2! a zdarza się to już drugi raz! tylko nie pamiętam o co chodziło za pierwszym razem. Załamać się można. Tyle czekałam na ten film!

ocenił(a) film na 8
leila661196

A jednak ;)
NIEDZIELA 12.08
TVP2 21.10 - "Czułe słówka"

ocenił(a) film na 5
Red_Barn

a mnie w niedziele nie bedzie ;( oczywiscie -.-' :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones