PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=279388}

Długi weekend

Long Weekend
6,3 1 686
ocen
6,3 10 1 1686
6,6 8
ocen krytyków
Długi weekend
powrót do forum filmu Długi weekend

Jeżeli ktoś posiada film z polskim lektorem to proszę o kontakt.

lux68

Raczej nikt nie ma

GhostDeath

Nie mamy pewności ;)

ocenił(a) film na 6
lux68

W najbliższą sobotę na TVP Kultura o godz. 00.10 masz z lektorem :-)

Chlor_3

Byle to nie był remake z 2008 r. Już kilka razy się tak dałem oszukać m.in. z remakem Piranii z 1978. Niemniej jednak bardzo Ci dziękuje za informacje. Sam bym na bank to przegapił. Masz może możliwość nagrać?

ocenił(a) film na 6
lux68

Również mam nadzieję że to stara wersja chociaż prawdę mówiąc tej nowej też jeszcze nie widziałem :-) ale jako wielbiciel starszych filmów wolałbym zobaczyć najpierw wersję retro ;-) Chyba będę nagrywał na dekoderze bo walka Diablo Włodarczyka się nakłada na ten film czasowo ;-)

Chlor_3

Hehe, ok.
pozdrawiam

lux68

Piranie również leciały w tv.

ocenił(a) film na 6
loko_3

A na jakim kanale jeśli mogę zapytać ? :-)

Chlor_3

Na TNT pół roku temu jakoś o 4 rano.

ocenił(a) film na 6
loko_3

A jak na TNT to jeszcze powtórzą, może tak jak Zabójczą Broń z Gibsonem, która leci już chyba każdej nocy ;-) Dziękuję za odpowiedź :-)

ocenił(a) film na 7
Chlor_3

TVP Kultura puściło oryginalną wersje filmu z 1978 r., w solidnej jakości , w formacie kinowym, na lektorce Janusz Szydłowski. Ciekawe, czy to pierwsza emisja w telewizji ogólnodostępnej?

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

No trzeba przyznać że się postarali :-) Może za jakiś czas ten film poleci jeszcze na kanałach TVP 1 lub 2 :-)

Goro_Gondo

To raczej nie jest pierwsza emisja w polskiej tv z lektorem, nie mam pewności na 100%, ale chyba widziałem to w tv latach 90. Czy ktoś może pamięta?

lux68

Jest na CDA, z lektorem, w 1080p.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones