PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124124}

Dark Water - Fatum

Dark Water
5,5 17 990
ocen
5,5 10 1 17990
6,2 4
oceny krytyków
Dark Water Fatum
powrót do forum filmu Dark Water - Fatum

Czy warto obejrzeć ten film? Bo miałam szansę na seans, ale jakoś nie mogłam się zdecydować... Może mi coś poradzicie???
Czekam na odp. Pozdrówka!!! ^-^

ocenił(a) film na 10
nikusia69

o, to może ja. ;) okropnie gorąco polecam Ci ten film i z góry zaznaczam, że raczej nie licz na jakiś dobry horror, raczej thriller albo nawet dramat psychologiczny. na mnie osobiście ten film robi ogromne wrażenie, jest perfekcyjnie zrealizowany, a dzięki świetnym dodatkom można jeszcze lepiej zrozumieć treść, zdarzenia, momenty, metafory, np. gdy kobietę boli głowa, słychać okropny dźwięk, pisk. wtedy można wczuć się w jej sytuację, zobaczyć, co czuje. naprawdę, według mnie to fantastyczny film i warto go obejrzeć. pozdrawiam. :-)

nikusia69

Warto ^^
ten film jest zajeb**ty ..
Nie którym się nie podoba, ale to rzecz gustu :P
Mi sie tam podobał i zdania nie zmienie ;D


Obejrzyj!!

nikusia69

Warto, chociaż on w ogóle nie jest straszny, ale fajna historia... Taka tajemnicza ^^

nikusia69

Do oglądania w ponury, ciemny, smutny, deszczowy dzień może się okazać idealne. Raczej nie jest to rzecz lekka i przyjemna, dla niektórych zapewne męcząca. Mnie bardzo dobrze trafił w nastrój... tempo dość spokojne, klimat niesamowicie nasiąkniętego wodą smutnego miasta i obrazy normalnego, codziennego życia wychodzące na pierwszy plan i zostawiające horror w tle. Cały film ogólnie smutny i bardzo obyczajowy, ale momentami i schiza się pojawia. Jak pisałem - w sam raz na ponury, ciemny, smutny, deszczowy dzień, dla osób, które lubią czasami obejrzeć smutne filmy o życiu.

Prawdopodobnie albo wsiąkniesz w klimat albo zmęczysz/znudzisz się po godzinie. Raczej nie jest to coś co można oglądać w słoneczny poranek przy śniadaniu czy obiedzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones