PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760429}
7,6 175 934
oceny
7,6 10 1 175934
6,1 28
ocen krytyków
Deadpool 2
powrót do forum filmu Deadpool 2

Bardzo kiepska część , niesamowicie meczący i te teksty , cały film zepsuły te żarciki dodane na silę . Ogólnie fabuła filmu niezbyt powalająca. Wiadomo jak dajmy na to 1 mln ludzi powie , że film dobry to co może jedna osoba powiedzieć, powie to samo prawda ? psychologia tłumu Le Bon Gustave
Film naprawdę kiepski oceny filmu mnie zadziwiają , bo gra tam Ryan Reynolds? , bo oparty jest na komiksie X-men , Deadpool etc ? Ludzie tak się napalili na ten film , że juz nie patrzą obiektywnie i nie dostrzegają , że ten film jest naprawdę niestety tandetny.
Za to wielkie zaskoczenie Avenger Infinity War. Nie czekałem na ten film ponieważ rozczarowany byłem poprzednimi częściami , Thor Ragnorak odpieczętował sprawę. Thor Ragnorak zasługuje na złota malinę , to była jakaś kolorowa bajeczka tyle w temacie. Za to Avenger Infinity War byłem pozytywnie zaskoczony nie czekałem na ten film , a tu proszę co tu dużo mówić obejrzałem jednym tchem i tak mi się spodobał , że kilka dni później obejrzałem ponownie . Był w tym filmie porządek , ład , wszystko się kleiło tak jak powinno być w logiczną całość i fajnie zostało to przedstawione czego nie mogę powiedzieć o poprzednich częściach , które były po prostu fatalne. Efekty efektami , ale musi być porządek i ład i wszystko ładnie pasować do siebie , a tak nie było.

ocenił(a) film na 9
erty00

Porównywanie Avenger Infinity War i Deadpoola to wielkie nieporozumienie , dwa różne światy , dwa różne komiksy . Deadpool oparty na X-men.... nie sądzę.
bo gra tam Ryan Reynolds? - skoro grał w 1 częsci ... to chyba w sequelu chyba też powinien , a wpasował się w ta rolę jak Robert Downey Jr. jako Iron Man czy Hugh Jackman jako Wolverine
" Avenger Infinity War - Był w tym filmie porządek , ład , wszystko się kleiło tak jak powinno być w logiczną całość " - mógłbym wiele wytknąć w tym filmie błędów logicznych ale wiem że to tylko film , rozrywka dla mas ... ( nie mowie że Infinity War jest złym filmem )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones