PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674844}

Demonstracja siły

Force of Execution
417
chce zobaczyć
Demonstracja siły
powrót do forum filmu Demonstracja siły

Szykuje się nowy fajny film, czekam z utęsknieniem, aż go zobaczę! ;)

ocenił(a) film na 7
anonim7

Ja też ja też ja też
Steven to mój ulubiony aktor
Van Damme gra w gorszych filmach

giovanni50

Wiadomo :)

giovanni50

"Van Damme gra w gorszych filmach" - człowieku, zastanów się, co mówisz. Ani jeden film Seagala nie jest tak dobry jak 6 kul czy Krzyżowy Ogień Van Damma!

użytkownik usunięty
AdamBayern01

nie zapominaj że KAŻDY TUTAJ ma prawo mieć swoje zdanie.

Ale to jest totalna głupota..

AdamBayern01

No właśnie.To jest głupota.Każdy film z Van Dammem ma swój klimat i nie jest na jedno kopyto,jak często się ostatnio zdarza uSeagala.

AdamBayern01

nie przesadzaj nie porównój nowych gniotów jcvd np do klasyków seagala.

damianho15

Nowe gnioty Van Damma to np. 6 kul, JCVD, Krzyżowy Ogień, Expendables 2?

AdamBayern01

2 pierwsze to napewno,ex to akurat swietny film a krzyzowy ogien nie widziałem,ale niema co porównywac nowych filmów ktoregokolwiek aktora do tych starych.

damianho15

6 kul i JCVD to akurat bardzo dobre filmy różniące się od siebie. Ten pierwszy jest thrillerem, ten drugi dramatem. Oba niezwykle udane, Van Damme aktorsko w nich świetny/ Krzyżowy Ogień to samo - genialny duet Van Damme & Adkins.

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

6 kul widziałem fajny
JCVD nie odważyłem się kupić- ale czy warto??

użytkownik usunięty
damianho15

będzie rzeźnia damianho15 ;) seagal i trejo znowu razem !! nie mogę się doczekać

ocenił(a) film na 5

mnie tylko ciekawi czy będą walczyć przeciw sobie czy ramie w ramię. Osobiście wolał bym to pierwsze.

frycek49

Jakby walczyli przeciwko sobie, to film powinien się nazywać - "Maczeta 2 - zemsta Torreza" ;>

ocenił(a) film na 5
anonim7

Czemu może Seagal się w tym filmie zrewanżuje

frycek49

Nie mówię, że nie byłoby ciekawie ;>

ocenił(a) film na 5
anonim7

To może być ciekawe pojedynek Stevka z Trejro, bo Seagal do ról pozytywnych pasuje Trejro zaś nie specjalnie

frycek49

Racja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones