PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482800}
4,9 31 438
ocen
4,9 10 1 31438
3,8 5
ocen krytyków
Diabelska plansza Ouija
powrót do forum filmu Diabelska plansza Ouija

czy tylko ja mam wrazenie iz pomysl jest mocno zerzniety z Jumanji ?

rozmartyn

w tą zabawkę to ludzie się bawili jeszcze ZANIM williams się urodził

rozmartyn

Jeśli chodzi ci tylko o motyw z tabliczką-grą, to gdzie ty się chowałeś, że nie kojarzysz planszy Ouija?!;-) To przecież najpopularniejszy sposób na wywołanie demona i opętanie (jeśli ktoś w to oczywiście wierzy), znany od wieeeelu lat.

ocenił(a) film na 2
tom_evans

Ludzie, naturalnie ze chodzi mi o kino. Bo chyba o tym na tymze serwisie dyskutujemy

rozmartyn

Było tysiące filmów i seriali, gdzie taka tabliczka się pojawiała. Nie ma ona nic wspólnego z Jumanji i nie wiem, jak mogłeś tak pomyśleć:-)

ocenił(a) film na 7
rozmartyn

Co Ty pieprzysz człowieku za przeproszeniem? Na prawdę dawno nie czytałam podobnych bzdur. Sorry za mocne słowa, ale czasem na prawdę lepiej się zastanowić, zanim się coś powie/napisze. A nawet jeśli ktoś zacznie robić na Św. pamięci Robinie kasę, to jego problem, ale nikt nie jest w stanie zmienić tego kim był i to jest fakt. Co do tego jeszcze co napisałeś-to że w filmie jest użyty motyw jakieś planszy, która nawet nie jest tego rodzaju planszą jak w tym filmie, to nie znaczy że jest zaraz podobny....wiesz ile takich filmów by się znalazło? Także nie wprowadzaj potencjalnego widza w błąd. A film b.dobry-osobiście polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones