PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482800}
4,9 31 343
oceny
4,9 10 1 31343
3,8 5
ocen krytyków
Diabelska plansza Ouija
powrót do forum filmu Diabelska plansza Ouija

Po ostatnim słabym horrorze ,,Jako w piekle tak i na ziemi'' i po dość schematycznej i przewidywalnej ,,annabelle'' nareszcie doczekaliśmy się rewelacyjnego horroru.Film ma ciekawą fabułę,trzyma w ciągłym napięciu i ma dużo scen gdzie można się wystraszyć.
moja ocena:10/10

ocenił(a) film na 3
frugo666

no chyba nie.

ocenił(a) film na 2
Thalia02

ma dużo scen gdzie można się wystraszyć.

Bardzo mi przykro ale nie znalazłem żadnej, a bardzo chciałem :/ Scena z dziwnym odbiciem w lustrze, scena z napisem na samochodzie, słabo ucharakteryzowany zombie ? Nic z tych rzeczy. Jedyna przerażająca rzecz w tym filmie to gra aktorska niestety.

ocenił(a) film na 6
PerfectStranger

yyy przepraszam tematyka była o duchach a nei o zombiee...

hate_91

no właśnie tematyka była o duchu tej dziewczynki a nie o jakimś zombie więc zobacz sobie film jeszcze raz bo chyba zle zapamiętałeś o co w nim chodziło

ocenił(a) film na 1
frugo666

Duch wyglądał jak słabo ucharakteryzowany zombie - PerfectStranger raczej doskonale zapamiętał, o co chodziło w filmie.

ocenił(a) film na 6
Samne

nie Samne tam nie pisze ze duch wyglądał jak słabo ucharakteryzowany zombie .... poczytaj sobie jeszcze raz

ocenił(a) film na 2
hate_91

Ale bez problemu można domyślić się znaczenia jego słów, a wy czepiacie się na siłę byle było;P

ocenił(a) film na 1
hate_91

hate_91, nie wyczułeś chyba ironii w poście PerfectStrangera :)

ocenił(a) film na 1
hate_91

hate_91, nie wyczułeś chyba ironii w poście PerfectStrangera :)

ocenił(a) film na 6
PerfectStranger

Jeżeli duch wygląda jak zombie to coś z nim nie tak

Thalia02

Obejrzy jeszcze kilka horrorów i szybko zrewiduje zwoją opinię :)

ocenił(a) film na 6
frugo666

Znawca dobrych horrorów widzę. :)

DjMateuszce

Krytyk wręcz bym powiedział ;)

frugo666

mało widzę jeszcze horrorów w życiu widziałeś, skoro dałeś 10 ;)

martinos1985

Każdy ma inny gust i trzeba to uszanować a i tak jest lepszy niż ,,jako w piekle tak i na ziemi'' gdzie duch dostaje od bohaterki kilka razy po ryju

frugo666

Skoro według was ten był słaby to napiszcie mi kilka fajnych horrorów

frugo666

1408, obecność, shutter: widmo, naznaczony.

lolmiki

1408 jest moim zdaniem słaby,obecność jest straszna ale przewidywalna i mało orginalną fabułą,widmo ujdzie a naznaczony jest bardzo dobry

frugo666

1408 może nie jest straszny, ale niepokojący. Co do obecności zgoda ale shutter widmo to arcydzieło horroru. Można zawału dostać.

lolmiki

moim zdaniem widmo jest typowym średniakiem ale są gorsze horrory

frugo666

Sprawdziłem na imdb, któremu to ufam bardziej niż filmwebowi i ten "rewelacyjny" horror ma tam średnią ocen 4.4 zaledwie po 2 dniach od premiery. Obstawiam,że zleci jeszcze do ok 3,5, dziękuję bardzo nie dam się nabrać...

hellboyjr

a kto tu cię nabiera powiedz ty mi,bo ja tylko wyrażam swoją opinię

frugo666

Nie twierdzę, że akurat TY mnie nabierasz, po prostu podejrzliwie podchodzę do tak entuzjastycznych opinii i ocen(10/10 ?!?) filmu który... ale zaraz, zaraz, proszę Państwa na imdb już 4,3 !...

hellboyjr

Wszak frugo to znany krytyk filmowy! Nie ufasz jego opiniom? ;)

martinos1985

to juz człowiek nie może mieć swojego zdania ?

hal9000_mk2

Może...

martinos1985

z waszych wypowiedzi wynika ze nie może

hal9000_mk2

Nie czytałeś dość dokładnie ;)

martinos1985

ależ dokładnie

hal9000_mk2

Skończyłem z tobą dyskusję. Sorry, ale nie jesteś zbyt rozgarnięty, więc nie sil się proszę już na wypowiedzi, skoro nawet nie umiesz przeczytać wypowiedzi innych ze zrozumieniem :)
Żegnam...

martinos1985

to potrafisz najlepiej , co ?

martinos1985

EDIT:
PS. Jak już się wypowiadasz na forum, to mógłbyś chociaż zachować pozory, że potrafisz pisać po polsku. Edytowałbyś może swoje posty, bo ta interpunkcja aż razi w oczy...

martinos1985

ojej serio ?

hal9000_mk2

jezu czepiacie się go z powodu błędów ale nie każdy zwraca na to uwagę,ja też nie zwracam na to uwagi

ocenił(a) film na 2
frugo666

przez co nie jesteś traktowany jako godna uwagi, inteligentna osoba.

Dealric

no ty też do tych inteligentniejszych nie należysz

hal9000_mk2

Skończ już proszę się wypowiadać. Potem dziwisz się, że każdy tu cię traktuje jak mało inteligentnego...

martinos1985

Raczej Ciebie uważają za mało rozgarniętego...i nie kłąm i nie breź, bo z tego co widzę to banda idiotów napadła jednego nic nie winnego użtkownika. Już lepiej wam się zrobiło jak komuś przykrość zrobiliście? Ty i FDealric zasługujecie na siebie. Typowi idioci.

JBridges

Po polsku poproszę...

martinos1985

sam nie grzeszysz anji inteligencją ani kulturą...

JBridges

O boże ale przeżywacie - ma być o filmie a nie o tym, że ktoś nie potrafi pisać a użytkownicy go 'napadają' ouija podobno jest zabawnym filmem z przeciągami ale pewnie obejrze a co do ''1408'' niestetyż ale gustu nie masz zbyt dobrego frugo... film jest świetny (zresztą polecam przeczytać najpierw przeczytać opowiadanie na podstawie którego film powstał - autor genialny King) nie ma w nim multum zombie, duchów, straszydeł a straszy i bardzo dobrze działa na wyobraźnię, jest mocno niepokojący, idealnie pokazuje jak świadomość ludzka i człowiek jest podatny na sugestie, na paranoję zresztą... ''Lśnienie'' bazuje podobnie, w końcu widz/czytelnik sam 'świruje' z bohaterem i nie jest pewien czy to się dzieje naprawdę czy to głównie a może tylko siła własnej sugestii i wyobraźni... no ale :) a z fajnych (nie twierdzę dobrych bo lubię filmu które mają różne oceny) jest APT, Grave Ecounters 1 i 2, Ptaki - tak pan A.Hitchcock (niby nic nie straszy takiego ale przeraża), Obecność była spoko właśnie, Sinister, Blair Witch Project :) generalnie filmy azjatyckie są dobre dość... Amityville dość lubię, Mgła (Kinga i Mgła z duchami marynarzy), Statek Widmo, Omen, Silent Hill... Znamię chociaż to nie horror do końca bądź też Przepowiednia, Plaga trochę straszy a nawet w Donnie Darko - Frank jest jedną z najbardziej przerażających i niepokojących rzeczy jakie widziałam.

nostraight

Jeszcze Nosferatu jest genialny :D czy lubię bardzo Dom na Przeklętym Wzgórzu.

nostraight

Wybacz mi bardzo,przepraszam cię z całego serca że mój gust ci się nie podoba i 1408 jest moim zdaniem średni,wybacz mi :)

frugo666

Mi chodzi o wersję tajlandzką z 2004 roku. Ci pewnie chodzi o amerykańską z 2008r

lolmiki

Zgadzam się w stu procentach, ale warto też wyszczególnić o której wersji shutter mówimy. Większość ludzi nie oglądała nawet oryginału ;)

lolmiki

tylko tajlandzki Shutter jest wart nazwania horrorem, reszta z tej listy to takie same słabizny jak ww film

lolmiki

Tak.

użytkownik usunięty
frugo666

Egzorcysta.

ocenił(a) film na 5
frugo666

The Innkeepers, mimo że bardzo niedoceniony to klimatem przygniata nie mniej niż niejeden klasyk. Mimo że w filmie mało się dzieję to atmosfera jest upiorna. A jak już się coś dzieje to włos się jeży na głowie i nie tylko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones