PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482800}
4,9 31 438
ocen
4,9 10 1 31438
3,8 5
ocen krytyków
Diabelska plansza Ouija
powrót do forum filmu Diabelska plansza Ouija

Po ostatnim słabym horrorze ,,Jako w piekle tak i na ziemi'' i po dość schematycznej i przewidywalnej ,,annabelle'' nareszcie doczekaliśmy się rewelacyjnego horroru.Film ma ciekawą fabułę,trzyma w ciągłym napięciu i ma dużo scen gdzie można się wystraszyć.
moja ocena:10/10

ocenił(a) film na 4
frugo666

Kilka lepszych horrorów: Naznaczony, Udręczeni, Grave Encounters, Omen, Drabina Jakubowa, Egzorcysta :) Już nawet "Kiedy dzwoni nieznajomy" bardziej mnie wystraszyło niż Oujia. A jestem osobą która się raczej boi na horrorach, ten nie przestraszył mnie ani razu.

ocenił(a) film na 3
azuloscurocasinegro

Dzieci nie moga oglądać horrorów, maja potem wypaczoną psychikę.

ocenił(a) film na 4
Brumhilda

To nie oglądaj :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Brumhilda

30 lat a zachowujesz sie i komentujesz jak dziecko... O ile się nie mylę, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie :)

ocenił(a) film na 3
azuloscurocasinegro

Zmień awatar, nikt nie bedzie cie traktował poważnie, nawet jak na 15 lat.

ocenił(a) film na 4
Brumhilda

Nie mam 15 lat. Skucha. Rozumiem że awatar to dla ciebie rzecz najważniejsza, ale wiesz... nie wszyscy przywiązują do tego uwagę.
I nie rób offtopu

ocenił(a) film na 3
azuloscurocasinegro

Biedactwo, od wczoraj pisze offtopy i nagle sie jej nie podoba. Jesli nie masz z kim pogadac zawsze mozesz ze mną, lituje sie nad ludzmi z którymi juz nikt nie rozmawia dlatego pisza i pisza i piszą cały dzień o niczym.

ocenił(a) film na 4
Brumhilda

Good to know :) To Ty zaczęłaś tą głupią dyskusję :)

ocenił(a) film na 3
azuloscurocasinegro

Nie, to ty zaczełas sie ciskać w moim pytaniu i robisz to 36 godzinę smarkulo.

ocenił(a) film na 3
Brumhilda

Nolifie ;)

ocenił(a) film na 4
Brumhilda

Jakim prawem nazywasz mnie smarkulą skoro nawet mnie nie znasz, nie wiem ile mam lat ani nawet jak mam na imię. Nie zaczęłam się ciskać tylko wyraziłam opinię że film mi się nie podobał,ma ty dostałaś jakiegoś ataku szału i zaczełaś obrażać bo masz ból dupy bo komuś się twoj ulubiony film nie spodobał. Weź na wstrzymanie, zaczyna mnie już nudzić ta bezsensowna dyskusja, niby masz 30 lat a zachowujesz się jak pięciolatek któremu zabrano cukierki

ocenił(a) film na 3
azuloscurocasinegro

Takim ze sie tak zachowujesz! za kazdym razem jak otwieram filmweba widze w powiadomieniach twoją głupawą morde.

ocenił(a) film na 4
Brumhilda

Tak mi przykro... Nie wiem, może skocz w takim wypadku z okna? Ja sie tak zachowuje?? Hah myślałby kto, ja się zaczełam rzucać i wciskac wszystkim swoje zdanie na siłe? Ja wyszukuje twoje wypowiedzi i kazda komentuje? Nie bądź smieszna. Dobra moze po prostu zakończmy tę głupią dyskusję, bo to nie ma sensu a tylko obi się spam. Żegnam dzieciaku :) dorośnij i zacznij żyć, i przestań ubliżać wszystkim dookoła bo masz inne zdanie. Powodzenia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Brumhilda

Mówi to ktoś kto nie pokazuje twarzy w internecie. Daj sobie spokój z komentowaniem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Brumhilda

Hahahahahhahahahahahahhaaa :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
frugo666

Każdy ma inny gust oznacza tyle, że nie umiesz uargumentować swojego zdania, ergo jest bezwartościowe ;)

Innymi słowy potwierdzasz założenie o tym, że cholernie mało horrorów w życiu widziałeś.

Dealric

napewno więcej od ciebie

ocenił(a) film na 2
frugo666

Tak sobie wmawiaj, chłopcze.

Dealric

dobrze dziecko

Dealric

Nadajesz na tych samych falach co ten hal9000 - niskie IQ, dlatego tak dobrze się doigadujecie. Zapewne coś tam w odpowiedzi wybełkoczesz ale już teraz wiedz, że lata mi opinia niskopiennego człeczka:)

ocenił(a) film na 2
JBridges

Kiedyś gdzieś pokazałem ci jakiś głupi, żę teraz biegasz tu za mną z płaczem?

Dealric

Jaki głupi ty jesteś to cały czas pokazujesz:)

ocenił(a) film na 2
JBridges

innymi słowy tak? ahh te kompleksy by w ramach pseudo "zemsty" biegać za kimś i spamować po tematach. Ale skoro cię to kręci to nie wnikam.

bez odbioru

Dealric

skoro bez odbioru to po co piszesz mi kolejne bzdury? zastosuj sie sam do siebie. żegnam

Dealric

i jakie to ma znaczenie ile widział ..... ten film podobał mu się 10/10 , jego zdanie jego opinia

hal9000_mk2

Marna, bo marna, ale własna...

martinos1985

a czyja ma być ?

martinos1985

no moja będzie jak obejrzę film

hal9000_mk2

Nie załapałeś znowu :) Idiotyczne pytanie, taka sama moja odpowiedź ;)

martinos1985

czemu ?

hal9000_mk2

Skończyłem z tobą dyskusję. Sorry, ale nie jesteś zbyt rozgarnięty, więc nie sil się proszę już na wypowiedzi, skoro nawet nie umiesz przeczytać wypowiedzi innych ze zrozumieniem :)
Żegnam...

martinos1985

zabrakło jaj ? młodego to potrafisz wyśmiewać za ocene filmu , co ?

ocenił(a) film na 2
hal9000_mk2

Zabrakło jaj?
I pisze to osoba, która jest wielce odważna jako anonimowy nick w sieci xD

martinos1985

EDIT:
PS. Jak już się wypowiadasz na forum, to mógłbyś chociaż zachować pozory, że potrafisz pisać po polsku. Edytowałbyś może swoje posty, bo ta interpunkcja aż razi w oczy...

martinos1985

jak ty ładnie kopiujesz i wklejasz , musisz być z siebie bardzo dumny

użytkownik usunięty
hal9000_mk2

Niby tak, ale jednak 10 zarezerwowane jest dla "arcydzieła". Ten film raczej się w historii kina nie odznaczy, to raz, a dwa - co zrobi, kiedy obejrzy jakiś lepszy horror? :)

Po pierwsze. Może to DLA NIEGO jest arcydzieło. Po drugie zawsze można ocenę zmienić. Po trzecie KAŻDY MA PRAWO OCENIAĆ FILMY PO SWOJEMU

martinos1985

Nie może się już żaden inny horror podobać, by było już mnóstwo dobrych?

ocenił(a) film na 2
rosaria

Fani gatunku po prostu smucą się widząc, że mocno przeciętne filmy mają taką samą średnią jak te naprawdę porządne...

Dealric

Ale życie idzie na przód. Nie można wciąż oglądać się za siebie, mimo że w pamięci jest wiele niemal kultowych dzieł gatunku.

ocenił(a) film na 2
rosaria

Ja nie mówię tylko o starych filmach, ale także o nowych

Dealric

Cóż poradzić jak dzieciaki wystawiają oceny 10/10 :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones