PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482800}
4,9 31 425
ocen
4,9 10 1 31425
3,8 5
ocen krytyków
Diabelska plansza Ouija
powrót do forum filmu Diabelska plansza Ouija

Po ostatnim słabym horrorze ,,Jako w piekle tak i na ziemi'' i po dość schematycznej i przewidywalnej ,,annabelle'' nareszcie doczekaliśmy się rewelacyjnego horroru.Film ma ciekawą fabułę,trzyma w ciągłym napięciu i ma dużo scen gdzie można się wystraszyć.
moja ocena:10/10

loukas321

Zastanów się i tak właściwie ja nie jestem jakimś odmiennym gatunkiem.

ocenił(a) film na 2
frugo666

Jesteś odmiennym gatunkiem : Trollus Vulgaris.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
frugo666

Tu pokazuje się twój poziom. Dyskusja z takim osobnikiem jest poniżej mojej godności.

loukas321

To skończ tą dyskusje

ocenił(a) film na 9
frugo666

Hahahahh uwielbiam was, już lece po popcorn

ocenił(a) film na 2
kinczyk147

Mnie ten człowieczek również bawi.

loukas321

a mnie ten człowiek irytuje

ocenił(a) film na 2
frugo666

Crying

ocenił(a) film na 2
frugo666

Teraz sobie biedny krytyk filmowy frugo myśli co to znaczy.

loukas321

No chyba nie

ocenił(a) film na 2
frugo666

Dyskusja z osobami o tak niskim ilorazie inteligencji jest bezcelowa a żeby skończyć twoje zaśmiecanie forum kończę tą dyskusję.

loukas321

Kto tu zaśmieca to ty nie potrafisz uszanować innych osób

ocenił(a) film na 9
frugo666

Frugo, Ty tez uszanuj, ze mu sie nie podoba twoja ocena i tyle, nie musisz tego drążyć

kinczyk147

Tak ale to że mu się moja ocena nie podoba to chyba nie jest powód żeby mnie wyzywać.

ocenił(a) film na 2
frugo666

Gdzie ja Cie wyzwałem???
Tylko stwierdziłem po twoich wypowiedziach że masz niski iloraz inteligencji (albo to po prostu trolling)
To ty użyłeś słowa na s które nie brzmi ładnie w twoim wieku.

loukas321

Dobra nie mam ochoty z tobą pisać a ty ze mną więc skończmy temat i udajmy że się nieznamy.

ocenił(a) film na 2
frugo666

Przecież się nie znamy. Wątpię żebym Cię poznał bo nie robię sobie tournee pod gimnazjach.

loukas321

Ty naprawdę nie znasz umiaru i nie wiesz kiedy należy przestać

ocenił(a) film na 2
frugo666

Po prostu się świetnie bawię tym co piszesz.

frugo666

Jakby nie spojrzeć to poza ewidentnym wkurzeniem ludzi do których piszesz a w konsekwencji doprowadzeniem do użycia bluzgów nie potrafisz odpowiedzieć inaczej niż zaczepkami. Powoduje to że oskarżenie cię o bycie dwunastolatkiem zostaje w pełni potwierdzone twoim zachowaniem. Może zamiast atakować oponentów odpowiedziałbyś choć trochę adekwatnie do wieku i z powściągliwością? Co do twojej oceny to nikt nie zabrania ci oceniać, ludzie chcą się dowiedzieć przede wszystkim DLACZEGO tak a nie inaczej oceniłeś ten film, gdzie nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie tylko piszesz na odczep się. Sam zastanawiam się dlaczego aż tyle, bo nie zasługuje on na takie wyróżnienie.

Coffemachine

Piszę to ostatni raz bo już rzygam od pisania tego w kółko.Film mi się podobał ponieważ trzyma w napięciu,ma ciekawą fabułę i ma kilka mocnych scen a na przyszłość czytaj uważniej

frugo666

Dzięki za najeżdżanie, a co to napisałeś nie przedstawia najmniejszej wartości tak jak wcześniej bo niczego nie precyzuje. Sama fabuła jest miałka jak piasek większość "mocnych scen" widziałem w innych produkcjach ( praktycznie wszystko łatwe do przewidzenia ), właściwie scenariusz jest sztampowy. Na przyszłość sam czytaj uważniej bo WSZYSCY którzy pisali do ciebie prosili o dokładniejsze opisanie tego co ci sie podobało bez użycia par zwrotów " na odczep się".

użytkownik usunięty
frugo666

Ja byłam w kinie na Diabelska plansza Ouija i mi się podobało.
Film trzyma w napięciu i mi się podobał a co najważniejsze własne mnie ma się podobać.

W 100% się z tobą zgadzam

użytkownik usunięty
frugo666

dzięki

użytkownik usunięty

Do frugo666 hej ja powiem ci tylko tyle że nie ma co ze znawcami horrorów którzy są na filmwebie się kłócić ponieważ od razu zarzucają brak rozumu i inteligencji.
To są najwięksi krytycy filmowi i 2 drugiej osoby jakich kiedykolwiek widziałam

Gratuluję najlepiej jest obrażać innych a do tego popisać się głupotką ortograficzną ( .. i 2 drugie osoby....). Gratuluje przenikliwości w krytykowani osób które do reszty zostały wyprowadzone z równowagi dzięki poziomowi wypowiedzi pana frugo. Owszem są tu osoby które dosadnie przesadzają, ale nie ma chyba nic złego w zapytaniu: " ale dlaczego?" w kwestii oceny filmu. Tyle że koleżanka nie zauważyła tudzież nie przeczytała całego tekstu, gdyż nie zwróciła uwagi na mało konkretne i treściwe odpowiedzi pana frugo w temacie co mu się w tym filmie spodobało. Pomijam tu też pojawiające się momentami chamstwo i estetyzm ( nie jesteśmy tu wszakże żeby cały czas wytykać błędy ), ale wypadałoby zauważyć że poza ubogim komentarzem na temat tego filmu pan frugo niezbyt oględnie się wyrażał o swoich rozmówcach powodując to że jego oponenci niestety ulegali jego irytującym zaczepkom. Tu niestety widać że jeden z wcześniejszych wpisów określających go dwunastolatkiem tylko się potwierdzał.
Rozumiem i szanują to że rzeczony film podobał się koleżance filmwebowiczce oraz panu frugo, ale wolałbym aby na pytanie "dlaczego?" usłyszeć coś konkretnego oprócz oklepanych frazesów kolegi frugo i usłyszeć coś więcej. Chyba może mi chodzić o to że mogłem czegoś nie dostrzec/zauważyć co mogło by zdecydowanie podnieść moją osobistą ocenę tego filmu? Od szerszej wypowiedzi przecież głowa nie zaboli.
To że inni filmwebowicze reagują tak czy inaczej to jest albo kwestia jak już mówiłem wyprowadzenia z równowagi mimo kulturalnie postawionego pytania ( bądź nie ), no i oczywiście domorosłych krytyków horrorów. Nie neguje tu niczyjej oceny ale wypadałaby usprawiedliwić to 10/10 dość solidnie bez doprowadzania do takich sytuacji. Osobiście mnie się ten film za bardzo nie podobał ale daleki jestem od mieszania go z błotem gdyż pomimo sztampy w miarę dobry poziom ma( co nie oznacza że urasta do poziomu np. Ptaków Alfreda Hitchcoocka ). Tak naprawdę nie ma więc o co tu kruszyć kopii, trzeba czasem umieć się porozumieć i odpowiedzieć po prostu na pytanie. Na koniec przepraszam koleżankę za wypunktowanie tego błędu na początku jej wpisu ale tak jakoś rzucił mi się w oczy i nie mogłem się powstrzymać :D

użytkownik usunięty
Coffemachine

Ok rozumiem mój błąd zauważyłam.Nie chce tu nikogo obrażać ani krytykować .Każdy z nas ma inny gust jednemu będą podobały się takie filmy innemu jeszcze inne.Ja też się obrażać nie dam ponieważ nie podobał mi się film taki jak babadook.
Jak dotąd nie obraziłam nikogo i nie mam zamiaru ponieważ jestem dobrze wychowana w przeciwieństwie do niektórych na tym forum.Sens tego filmu zrozumiałam ale widziałam sto razy lepsze jak Wyspa tajemnic,Lot nad kukułczym gniazdem, Incepcja itp,
Wracając do filmu Diabelska plansza Ouija byłam na tym filmie w kinie.Ocena 10/10 jest zdecydowanie przesadzona moim zdaniem dobrze dostał na filmwebie czyli 5,5.
Niby oklepany schemat to co zawsze ale film zdecydowanie trzyma w napięciu,gra aktorska na przyzwoitym poziomie.
Efekty specjalne nie najgorsze,idzie przestraszyć się w paru miejscach.
Fabuła też całkiem względna oraz ciekawa oglądając film czekałam cały czas co będzie dalej.
Nie żałuje że byłam na nim w kinie.A jeżeli doszukujesz się głębszego sensu w tym filmie to tracisz czas ponieważ głębszego sensu nie miał.To jest horror a nie film psychologiczny.



ocenił(a) film na 2

Wreszcie jakaś w miarę sensowna wypowiedź, wygląda to cudownie, gdy do tej pory czytało się wypociny frugo. Mi się film osobiście nie spodobał, siedząc w kinie miałem wrażenie że wszystkie ''straszne sceny'' gdzieś widziałem i bawiłem się w ''zgadnij co zaraz się stanie'''. A co do głębszego sensu to takie w takich horrorach jak : Egzorcyzmy E.R, The Ring i o dziwo Shutter można się go doszukać.

Prawda i muszę przyznać super wypowiedz

ocenił(a) film na 2
frugo666

10/10 ...ehhh i nic dziwnego, że kręcą takie nędzne odgrzewane kotlety jak ludzie to nadal łykają.

jerzunio

http://www.filmweb.pl/film/Duch-1982-5228 numer jeden i nic go nie przebije
http://www.filmweb.pl/Grudge.Klatwa numer dwa
klatwa owszem na 3 miejscu

ozorkow

carrie oryginal

ozorkow

Moim zdaniem carrie 2013 lepsze

frugo666

troche nie nadazam za tymi wypowiedziami wyzej tzn nie kumam tych klotni itp nie mam fajseboka moze jestem inny ale myslalem ze to strona o filmach frugo nie widzialem 2013 bo jakos filmy 'nowe mnie nie kreca - wyjatek to z sensacji http://www.filmweb.pl/film/Adwokat-2013-646045 oraz wyciskacz lez http://www.filmweb.pl/film/The+Inevitable+Defeat+of+Mister+and+Pete-2013-656614

ozorkow

sorki na 3 cim miejscu mial byc Krag

ocenił(a) film na 6
frugo666

może i to nie był zbyt dobry film ale annabelle to była masakra .nuda po prostu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones