PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482800}
4,9 31 438
ocen
4,9 10 1 31438
3,8 5
ocen krytyków
Diabelska plansza Ouija
powrót do forum filmu Diabelska plansza Ouija

Po ostatnim słabym horrorze ,,Jako w piekle tak i na ziemi'' i po dość schematycznej i przewidywalnej ,,annabelle'' nareszcie doczekaliśmy się rewelacyjnego horroru.Film ma ciekawą fabułę,trzyma w ciągłym napięciu i ma dużo scen gdzie można się wystraszyć.
moja ocena:10/10

rosaria

Może, ale wystawiając ocenę 10/10 lekko się ośmieszył.

martinos1985

niekoniecznie, chociaż można na to inaczej spojrzeć. Każdy ma inną skalę, miarę która mierzy każde dzieło. Nie można z tego powodu negować czyichś ocen, osądów, komentarzy.

rosaria

O tym właśnie na samym początku pisałem. Skalę można stworzyć na podstawie jakiś odniesień, więc oczywistym jest, że kolega bardzo jeszcze mało widzał, a wylłuca się jakby był nie wiem jakim krytykiem. Film z pewnością nie zasluguje na miano arcydzieła i jednego z lepszych obrazów gatunku. 7/10 ok, ale on przesadził i to grubo...

martinos1985

masz racje. Myślę podobnie :) pozdrawiam.

rosaria

Również pozdrawiam :)

martinos1985

A może według niego zasługuje , i co ?

hal9000_mk2

Nic. Obejrzy trochę filmów i ją zrewiduje ;)

martinos1985

no i ?

hal9000_mk2

Nic. Obejrzy trochę filmów i ją zrewiduje ;) - czego tu nie rozumiesz?

martinos1985

czyli nie może oceniać filmów dopóki nie obejrzy ich więcej ?

hal9000_mk2

Widzę, żę masz problem z czytaniem ze zrozumieniem :)

martinos1985

a ty z tym że ktoś może mieć swoje własne , inne niż twoje , zdanie na jakiś temat

hal9000_mk2

Skończyłem z tobą dyskusję. Sorry, ale nie jesteś zbyt rozgarnięty, więc nie sil się proszę już na wypowiedzi, skoro nawet nie umiesz przeczytać wypowiedzi innych ze zrozumieniem :)
Żegnam...

martinos1985

EDIT:
PS. Jak już się wypowiadasz na forum, to mógłbyś chociaż zachować pozory, że potrafisz pisać po polsku. Edytowałbyś może swoje posty, bo ta interpunkcja aż razi w oczy...

martinos1985

sam siebie krytykujesz za pisownię ?

hal9000_mk2

Skończ już, bo za tępy jesteś widzę, żeby cokolwiek zrozumieć...

martinos1985

rozumiem wasze chamstwo i nienawiść do osób które ośmieliły się inaczej ocenić film .....interpunkcja cie razi ? ale twój zryty charakterek to już nie ?

hal9000_mk2

Już mnie tak nie razi. Biorę poprawkę na to, że po prostu jesteś...tępy ;)

martinos1985

I wszystko jasne... taki właśnie poziom wypowiedzi reprezentujesz.

hal9000_mk2

Już pokazałeś, że nie reprezentujesz żadnego ;)

martinos1985

lepiej żadnego niż twój

hal9000_mk2

Każdy ma jakieś priorytety :) Ty po prostu jesteś tępy :)

hal9000_mk2

Widzę, że zaprzestałeś w ogóle używanie znaków interpunkcyjnych ;) No cóż...lepiej tak, niż się ośmieszać. Popieram decyzję. Może przestaniesz być traktowany tutaj jak ćwierćinteligent :)

martinos1985

ojej na prawdę ?! przestanę być traktowany przez chamskich buraków jako ćwierćinteligent , to cudowne ! a wiec mam jeszcze po co żyć

hal9000_mk2

Jednak postawiłeś nadałl robić z siebie idiotę... no jak chcesz :D

martinos1985

największym idiotą tutaj akurat jesteś ty i twój ciepły braciszek dealric

hal9000_mk2

No wiesz, teraz to już przesadziłeś. Jestem absolutnie oburzony taką inwektywą :) Nie... sorry, żartowałem, bo pewnie byś nie załapał ;)

hal9000_mk2

Ale jest jeden plus tego, że są tu tacy idioci... poprawiacie humor jak nikt inny :D

martinos1985

to smutne musisz mieć życie skoro takie rzeczy cię cieszą

hal9000_mk2

No widzisz... cała nadzieja w tobie :) Dawaj, dawaj, nie przestawaj ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hal9000_mk2

No widzisz jakie życie nam figle płata :D

martinos1985

Znowu widzę wróciłeś do popisywania się umiejętnością pisania w języku polskim :D

martinos1985

bystrzacha

hal9000_mk2

Znowu widzę wróciłeś do popisywania się umiejętnością pisania w języku polskim :D

ocenił(a) film na 2
rosaria

I o to właśnie się rozbija.

Napisaliśmy, że musi mieć niewielkie pojęcie o gatunku (co tłumaczy skalę w jakiej ocenia ten film). Nie jest to atak na kogoś.
Zwróć uwage, że ta konkretna osoba to chamski małolat, który nigdzie nie podał żadnego argumentu za czymkolwiek.

Dealric

aż tak bym nie oceniała ("chamski małolat") niech sobie będzie kim tam jest, ale kazdy zasługuje na szacunek - bez względu na to na czym opierasz swoja ocenę. Szacunek - mam na myśli aby nie używać taki określeń. To niepotrzebne, zbędne.

ocenił(a) film na 2
rosaria

A widziałaś jego późniejsze posty?
"odppier...ol się" itp itd. To nie jest chamski małolat?
No i, czy to osoba która zasługuje na szacunek?

Dealric

sami zaczęliście

hal9000_mk2

Wyzywać go? No raczej nie :)

Dealric

każda osoba zasługuje na szacunek. Każda.

ocenił(a) film na 2
rosaria

Na kulturę należy zasłużyć ;)
Szczególnie, że zdecydowana większość osób tutaj nie obrażała nikogo, a w zamian otrzymała chamstwo.

rosaria

dzięki że chociaż ty się trochę za mną stawiasz a te przekleństwa to pisałem bo już nie mogłem wytrzymać bo ile można czytać komentarzy gdzie cię obrażają bo jakiś film ci się spodobał

frugo666

dokładnie, masz całkowitą rację :) czuje i myślę tak samo :) pozdrawiam :)

martinos1985

wez się odppie..ol od mnie

frugo666

Po polsku można? ;)

ocenił(a) film na 2
martinos1985

dzieciakowi słów zabrakło ;)
Daj mu ze dwadzieścia minut, żeby poszedł po słownik i znalazł jakieś fajne

edit: Zobaczyłem to "w sęsie". Cofam co pisałem, ten chłopiec słownika na oczy nie widział...

frugo666

No ale dlaczego tak niegrzecznie? :(

frugo666

Kolejny debil zawyżający oceny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones