PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810}

Diamenty są wieczne

Diamonds Are Forever
7,1 41 487
ocen
7,1 10 1 41487
5,7 11
ocen krytyków
Diamenty są wieczne
powrót do forum filmu Diamenty są wieczne

dobrze poprowadzona akcja przez co film nie nudzi,fajna dziewczyna Bonda,para zabójców-pedałów,znowu pojawia się Felix Leiter,ostatni raz Blofeld jako przeciwnik Bonda[postać oczywiście świetna żeby nie było ale co za dużo to niezdrowo:d],mało gadżetów Bonda[prawie wcale],dobrze pokazany atak na rafinerię.Film ma trochę minusów jak np.niektóre efekty specjalne np.wybuchy helikopterów-wiem że to stary film ale tak jak wspomniałem atak na rafinerię wyglądał bardzo dobrze i ta broń Blofelda,wg.mnie tu już troszkę za bardzo poniosła fantazja,jakby chodziło o same diamenty byłoby o wiele lepiej.
Ten film kończy pewną serię filmów o Bondzie,wszystkie 7 filmów do tej pory były bardzo klimatyczne,czuło się ducha czasów w których zostały robione,każdy był na swój sposób nowatorski,każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

użytkownik usunięty
wonski221

może być :D

ocenił(a) film na 9
wonski221

To nie ostatni Bond Conner'ego. Jego ostatnim filmem jest "nigdy nie mów nigdy".

ocenił(a) film na 7
kubiszon619

Jestem w trakcie oglądania całej serii i stawiam go na równi z tytułem "From Russia With Love". Reszta jak do tej pory jak dla mnie niestety dużo słabsze. Zobaczymy co będzie dalej.

ocenił(a) film na 6
kubiszon619

"Nigdy nie mów nigdy" nie zalicza się do oficjalnej serii o Bondzie.Jest to remake "Operacji piorun".Ale fakt że zagrał tam Connery.

tutututu_fw

Nie Operacji Piorun, a Szpiega, który mnie kochał!

Witek_13

Właśnie że "Operacji Piorun", "tutututu_fw" ma rację...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones