PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716498}
5,0 66 287
ocen
5,0 10 1 66287
6,0 33
oceny krytyków
Disco Polo
powrót do forum filmu Disco Polo

Zaj..isty!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10

Właśnie wróciłem z kina ten film totalna rewelacja film jest mega za....sty.Jedna z najlepszych polskich komedii od lat.Jaja do potęgi,teksty wymiatają cała sala ryczała ze śmiechu,scen erotycznych nie ma i to jest film od 12 lat lat młodzi z powodzeniem niech idą ale uwaga żeby się nie udusiły ze śmiechu To może być hit roku.Jakby i bilet 30 zł kosztował to bym zapłacił.Polecam i nie wiem czy jeszcze raz nie pójdę na disco polo do kina

ocenił(a) film na 3
grzechol240

Rzuć te prochy, bo robią ci krzywdę.

ocenił(a) film na 2
quantumx

to nie prochy tylko zwykły klakier od dystrybutora, z kontem założonym wczoraj dla tego jednego wpisu.

ocenił(a) film na 3
Salmonella

Boże...jakie to jest słabe. Widać dystrybucja już wie, że z filmem jest jakiś problem...

grzechol240

I jeśli chodzi o aspekt wieku widzów, to jest to rzeczywiście duża zaleta. Być moze 12latek nie wyłapie wszysktich smaczków, ale przynajmniej dzieciaka nie zdeprawujemy, a film taki,na którym i 12 latek i 102 latek będzie sie dobrze bawił.
Cieszy też, ze Bochniak bawi się konwencją i nie boi się ryzykować - w tym wypadku udalo si,e i chętnie zobaczę jego kolejny film.

ocenił(a) film na 2
grzechol240

Ja za 150 zł. nawet bym na to poszedł znów, tyle że jest to minimalna kwota jaką musiałbym dostać za kolejne dzierżenie tego gówna.

ocenił(a) film na 1
grzechol240

Ile Ci płacą za pisanie pozytywnych komentów o tym gniocie????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones