PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476578}
6,9 6 342
oceny
6,9 10 1 6342
Dla Ciebie i Ognia
powrót do forum filmu Dla Ciebie i Ognia

Niestety. Słabiutki film. Szkoda czasu, bo życie stygnie. Od początku człowiek czeka, że coś się stanie, że się rozkręci a tu nic. Straszne wypociny. Kategoria - czarny humor. Odradzam.

e_xtra

Kino niezależne :)

ocenił(a) film na 8
e_xtra

Polecam. Użytkownik e_xtra to kłamczuch
Film znakomity

ocenił(a) film na 3
HRA

HRA . Zdecyduj się co komentujesz - siebie, mnie czy film....

ocenił(a) film na 8
e_xtra

Użytkownik e_xtra to kłamczuch
Film znakomity. Polecam

Tak miało być. Faktycznie coś mi się poplątało i wyszło idiotycznie
Dzięki za słuszne zwrócenie mi uwagi

użytkownik usunięty
e_xtra

po części się zgadzam , jednak jak dla mnie film był ciekawy od początku do ... no powiedzmy do ostatnich 15 minut , kiedy ten chłopak zaczął zabijać tych wszystkich ludzi , nie wiadomo po co totalnie zbiło mnie to z tropu xD myślałam , że to może ten jego kolega i ta Ola to robili , a okazało się w końcu , że nie , a co do tego , co napisałeś , że czekałeś aż się rozkręci , to mam tylko jedną odpowiedź , tak to już jest w thrillerach , że cała akcja skupia się na końcówce ;)) ogólnie ciekawy film , tylko strasznie zawiły i wiele spraw nie zostało rozwiązanych ... tak więc nie wiem czy polecam ten film :P PoZdRo jeśli kogoś to wkręciło ;D

W internecie obowiazuja pewne zasady, tak samo jak i w zyciu. Tak jak nie wchodzi sie w ubloconych butach komus na dywan tak samo nie zdradza sie waznych czesci filmu w komentarzach, ewentualnie ostrzega sie o tzw. spojlerach. W tym momencie wykazalas sie poprostu brakiem wychowania, ewentualnie wychowania w oborze.

pzdr
K

ap. nieznajomosc zasad nie zwalnia z ich uzywania.

Wiadomo po co zabijał. Janusz mu to powiedział/kazał po wyjściu z kościoła. Wszystkich którzy dokładnie wiedzieli o zdjęciach i filmach z kopert opatrzonych napisem „tibi et ignii". To była próba jakiej Janusz poddał Adama.
Dodatkowa przewrotność polegała na tym iż gdyby Adam zgodnie z zaleceniem na kopercie zachował to dla siebie to sprawy by nie było.

użytkownik usunięty
wintermute44

ahaaa , no dzięki , nie zrozumiałam tego :P pewnie nieuważnie oglądałam :P ale wiesz , że : " wykazałeś się teraz brakiem wychowania , ewentualnie wychowania w oborze " xDD powinieneś napisać , że to SPAM :PP <lol2> dzięki ;)

ocenił(a) film na 1
e_xtra

jeden madry człowiek tutaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones