PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38}

Doberman

Dobermann
6,9 12 657
ocen
6,9 10 1 12657
6,0 2
oceny krytyków
Doberman
powrót do forum filmu Doberman

Przyznam się szczerze, że do momentu oglądnięcia Dobermana [ledwo co przeżyłem ten beznadziejny film robiony nie wiadomo po co i dla kogo] nie miałem filmu 1/10- teraz mam. Nigdy w życiu nie widziałem obrazu tak prostego, głupawego bez polotu, że też ktoś tracił na ten film pieniądzę[sic!]. Jest wiele filmów akcji, które można oglądać z zapartym tchem ale doberman- porażka totalna

ocenił(a) film na 9
Zo0rk

ehhh...szkoda gadać...naoglądałeś sie amerykańskiego szitu, to taki film cie przerasta...idż włącz sobie setny raz władcę pierścieni i nie zabieraj głosu,na forum o jednym z klasyków kina europejskiego...pewnie jeszcze jestes fanem Tytanica i bundich...co za świat :|

ocenił(a) film na 10
Zo0rk

buhaha zoork ty chyba do komuni teraz idziesz,na 7krasnolutkach sie wychowales i na syrence ariel chyba...Dlatego niemow nic wiecej bo powiem twojemu staremu ze ogladales Dobermana i zrobi ci kare na dwa lata,zaogladanie tak brutalnych scenach,hehe no i ze pierwszy raz cycki widziales...Doberman to arcydzielo europejskiego kina akcji,wiec obejrz ten fiml raz jeszcze ale jak skonczysz 18 lat:)

gwiezdnyrybak

ja tam sie wychowalam na syrence ariel jak najbardziej a i tak uwielbiam dobermana:) na takich filmach od pierwszej do ostatniej minuty rycze ze smiechu. czego i innym zycze.

ocenił(a) film na 10
malasowa

hehe chyba kazdy sie na tych bajeczkach wychowal,ale ja nie zostalem ich fanatykiem, nie mowie glopot na bardzo dobry film,tylko dziewczyną moze nie spodobac sie te dzielo,ale jak jakis facet mowi ze to kicha to ja juz nic nie wiem...

gwiezdnyrybak

widzać jakim głąbom sie to podoba
hahhaah film jest po prostu słaby i tyle kilka brutalnych scen i nic więcej

ocenił(a) film na 10
phil_anselmo

Głąb to na Ciebie wołają w szkole,niebede mowił jak jeszcze bo bym musiał mega cenzurować...

Zo0rk

sam jestes buraku bez polotu gniocie...odpieprz sie od dobrych filmow zajmij sie "arturem i minimkami" xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones