PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94325}

Dobry agent

The Good Shepherd
6,9 24 297
ocen
6,9 10 1 24297
6,8 5
ocen krytyków
Dobry agent
powrót do forum filmu Dobry agent

dałem 5 tylko dlatego że go nie zrozumiałem , zimna wojna ? CIA KGB o co tu chodzi , nie jestem chyba w temacie , film jest cholernie długi i nie będę oglądał go jeszcze raz żeby zrozumiec , może nawet nie warto , ciężki jak cholera , o co chodzi z tym zdjęciem dlaczego jest takie ważne noi ta dziewczyna na nim nie kapuje

ocenił(a) film na 4
piotrk82

popieram - film nudny, dlugi, slabo opowiedziany, sam sie dziwie ze dotrwalem do konca - stracone 2 godziny :/

ocenił(a) film na 9
piotrk82

Nie rozumiesz filmu bo nie ogladales dokladnie -> film pokazuje jak wygladala rozgrywka miedzy dwoma agencjami -> uswiadamia nam, ze zycie to jedna wielka zagadka -> gdzie nie wiem co jest prawda a co fikca -> a przede wszystkim ile wyrzeczen kosztowalo Edwarda Wilsona stworzenie CIA.

ocenił(a) film na 4
Bartek_P_

wydaje mi sie ze choc troche zrozumialem zarysy fabuly tego filmu - nie liczylem na film akcji w ktorych Wilson bedzie jakims supeagentem - liczylem na jakas ciekawa intryge, napiecie i cos co trzyma przy projekcji a niestety zwyczajnie sie nudzilem ... ale to tylko moje odczucia ...

ocenił(a) film na 9
piotrk82

tzn czego nie kapujesz? tej fotki co się ciągnie przez cały film i tego nagrania? Mogę ci wyjaśnić, ale nie chce za bardzo spojlerować.

ocenił(a) film na 9
KACPER_12

bym zapomniał... co do filmy, mi się bardzo podobał, lubię bardzo filmy o agencjach wywiadowczych, niekoniecznie z super bohaterami, nie zawiodłem się na filmie.
W końcu Matt zagrał porządnie (w porównaniu z Infiltracją), De Niro trochę mało widoczny i trochę za dużo 'rozmywania' tymi wątkami miłosnymi.
9/10

PS. Przydałby się jakiś 'edit' przy postach :)

piotrk82

Widze że jesteś baaaaaaardzo nie w temacie skoro nie wiesz co CIA, KGB itp.
Osobiście myślałem że film będzie gorszy (słyszałem kilka mało pochlebnych opinii i nimi się sugerowałem), myślałem że jeszcze bardziej rozbudują wątki romansu - na szczęście się myliłem:)
Moim zdaniem film jest bardzo dobry, dobrze nakręcony i gra aktorska też na poziomie, tylko żeby się za niego zabrać wypadało by posiadać wiedzę o "zimnej wojnie" na poziomie conajmniej podstawowym, wiedzieć co to "zatoka świń", OSS, wywiad, kontrwywiad, orientować się w sytuacji jaka wtedy panowała, obławie na agentów obcych państw itp.
Film wywarł na mnie pozytywne wrażenie i dosyć dobrze pokazuje obraz tego co się wtedy mogło dziać. Dla miłośników takiej tematyki - pozycja niemal obowiązkowa. Jest on co prawda długi - ale mnie nie przynudzał i moim zdaniem nie jest "ciężki" jak ktoś napisał, fabuła jest wmiarę prosta i jasna(o ile można powiedzieć że coś wtedy było jasne:))
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
piotrk82

zgadzam sie z hanss'em...
jak mozna ocenia film jak sie go nie rozumie co to za ocena!! :/ jak mozna nie wiedziec co to CIA i KGB ?? film jest dlugi ale dla osob lubiacych filmy z tej tematyki nie odczowa sie tygo ogladajac film !! a tak wogole to sie zastanawiam ile masz lat ....?? "nie rozumie co to CIA KGB , film ciezki, nie wie po co to zdjecie w tym filmie "(jak tys go ogladal?? :// ) wydaje mi sie ze chyba bardziej na twoim poziomie sa filmy typu american pie (nie zebym cos mial do tego filmu ) albo ostatnio w kinach tupot malych stupek ... albo inne z kolekcji filow lekkich i przyjemnych przy ktorych nie trzeba zmusic szarych komorek do myslenia!!!!!
i jak mozna wystawiac ocene za to ze sie nie rozumie przkazu vide o i audio :// to tak jakby ktos wystawil 5/10 gwiezdnym wojna bo nie rozumie o co w tym chodzi jakies stwory potwory i innego typu dziwactwa a ponoc caly swiat za tym szaleje ....
denerwuje mnie sposob myslenia ludzi takich jak ty !! nie rozumiem tzn ze zle :///

ocenił(a) film na 8
piotrk82

Po co od razu tak jechać na kolesia? Nie zrozumiał to jego problem...
Ale prawdą jest że film jest długi i cięzki do obejrzenia jeżeli ktoś sie niegdy specjalnie nie interesował tą tematyka (tak jak ja:P) mimo to dałam 8/10 za ogólne wrażenie jakie pozostawił i gre aktorów bo to mi sie podobało :) pzdr:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones