PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766067}

Dobry sąsiad

The Good Neighbor
5,9 3 251
ocen
5,9 10 1 3251
Dobry sąsiad
powrót do forum filmu Dobry sąsiad

... to tych małych gn...ów powinno się powiesić za jaja na drzewie, a później kopać glanami po mordach aż nie odpadną sami.

To ostatecznie i tak byłaby dla nich nagroda za to co zrobili temu człowiekowi bo jedyne co próbowali osiągnąć to odebrać mu za równo rozum jak i godność ludzką i za to powinno się właśnie tak z takim ścierwem postępować.

Chore - nawet jeśli zrobił cokolwiek i komukolwiek to traktowanie człowieka jak szczura w laboratorium powinno być karane egzekucją publiczną - natychmiastową.

ocenił(a) film na 7
TombStoned

Jeszcze tylko dodam, że mordercy w w celi śmierci mają lepiej - bo nikt ich nie podgląda 24h na dobę. Tylko sobie siedzą i czekają na śmierć. Ja bym tych smarkaczy wykastrował publicznie i wypuścił na arenę z jakimiś niewyżytymi seksualnie zwierzętami ;) Ale to tylko mój osobisty projekt ;P

ocenił(a) film na 7
TombStoned

Czemu tu się nie da edytować? Bo mi jeszcze przyszło do głowy, że z miłosierdzia to tylko szybkie ścięcie albo kula w łeb i do widzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones