PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36450}
6,3 13 290
ocen
6,3 10 1 13290
5,2 4
oceny krytyków
Dog Soldiers
powrót do forum filmu Dog Soldiers

Pamiętam ten film jak go oglądałam będąc jeszcze dzieckiem i zapadł mi nieco w pamięci, choć do cudów kinematografii nie należy. Na pewno duży plus za wilkołaki, które choć ręcznie robione wyglądały naprawdę super. Szkoda tylko, że całą reszta wyglądała już nieco gorzej. Bowiem większość filmu oglądamy mniej lub bardziej udaną obronę w domku na jakimś totalnym odludziu. Walka prowizoryczną bronią była całkiem zabawna, ale mierził mnie brak profesjonalizmu ze strony żołnierzy, którzy powinni lepiej strzelać- przede wszystkim celniej, ale też nie po omacku. Ich zachowanie też nie było takie jakie powinien wykazywać prawdziwy żołnierz. Plusem jest duża ilość przysłowiowych flaków, krwi i resztek, jakie zostały po ataku wilkołaków. Całościowo film nie jest zły- przyniósł mi dużo rozrywki, tak jak mówiłam- wilkołaki całkiem fajnie zostały przedstawione. Efekty specjalne jak na tamte lata naprawdę dobre, trochę brakuje tutaj rozbudowanej fabuły i mniej humoru, a więcej profesjonalizmu. Nie mniej polecam.

PorwaneTrampki

Postaw się w roli takiego żołnierza. Żaden nie jest przygotowany psychicznie do walki z baśniowymi bestiami, w których istnienie nie wierzy, do tego w środku lasu, na odludziu. Pamiętam, że męczyłem się razem z nimi, chciałem się wydostać tak jak oni. Ten film ma świetny klimat, którego brakuje niejednemu horrorowi, a wystarczy przecież zrobić dobre kostiumy i pójść kręcić sceny pod osłoną nocy w jakimś gąszczu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones