PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5185}

Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę

Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb
8,0 45 173
oceny
8,0 10 1 45173
8,2 42
oceny krytyków
Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę
powrót do forum filmu Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę

Pomóżcie

użytkownik usunięty

Mam film, mam napisy i jeden wielki błąd. Otóż używam allpalyera i nie mogę wczytać
napisów do filmu. Żadnych. A wcześniej działało wszystko zarąbiście. Ma ktoś jakieś
rozwiązanie, albo działające napisy?

ocenił(a) film na 9

Napisy .srt czy .txt ? Najlepiej, żeby miały taką samą nazwę jak film i powinny znajdować się w takim samym katalogu, to zaimportują się same, jak nie to ręcznie jest opcja w all player. Jeśli będą złe, to pobierz Napi projekt - on waży około 1mb i sam dobiera odpowiednie napisy do każdego filmu.

użytkownik usunięty
przemyslav07

W txt i mam Napi projekt. Ale mam katalog "filmy" i w nim katalog "napisy" . Ale zrobię je w jednym pliku, może będą działać.

ocenił(a) film na 9

Napisy powinieneś trzymać w danym folderze razem z filmem. Kiedyś korzystałem z allplayera, ale pamiętam że coś mi w nim nie pasowało, dlatego od dłuższego już czasu używam BESTplayera i jestem zadowolony.

użytkownik usunięty
CYKoooR

Właśnie oglądam, z napisami, wszystko ładnie, pięknie. Dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones