PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5185}

Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę

Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb
8,0 45 173
oceny
8,0 10 1 45173
8,2 42
oceny krytyków
Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę
powrót do forum filmu Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę

Mam świadomość ,że odbieram przyszłym Widzom element zaskoczenia (coś czarno-białego z 1964 r .......jazda ?!),jednakże mnie też po części odebrano tę przyjemność ....kiedy wypożyczałem film w wypożyczalni ...pracownik wybiegł zza lady i powiedział " szykują się jaja , ale nie takie zwykłe ha ha bombowe !!!...dobrego odbioru !
....????
Trzeba przede wszystkim wytrzymać do 9 minuty !!! (udało mi się ), wtedy to major King- Kong pilot wkłada kombojski kapelusz i daje znak do jazdy !.......Tadeusz Chmielewski uuuu! Tadek oglądał cenzurowane filmy ! ....i nakręcił Jak rozpętałem II wojnę światową .....potem Miłe Widoki .... dla pobudzenia percepcji widza.(męskiego)....no i powoli , ale do przodu ...20 minuta " coś tu się nie zgadza "....24 minuta .START !....JESTEŚ WIDZU W FILMIE ! ZAPNIJ PASY ! BĘDZIE JAZDA BOMBOWA !!!!!!!!!!! Żegnaj Franek Dolas !!!(był w wojskach lądowych - nie miał szans dogonić !)...........
Spójrzmy na pozycje top 100 .. komedie : na 37 miejscu " Seksmisja "....na 41 miejscu Monthy Python i Święty Graal...zostawiając dla świętego spokoju tę pierwszą , od drugiej (według mnie )DR STRANGELOVE jest o dwie klasy lepszy !
Współczesne komedie .....poproszę rywala - najśmieszniejszego ! (ambitnego , najgłupszego - bez różnicy! )
Aktorstwo! Peter Sellers to jakiś kosmos !!!( nie mieszać z Różową panterą )
To wszystko pozostanie w pamięci ...na długo !
W Nowym Roku życzę wszystkim widzom komedii tak bystrej i traktującej o dzisiejszych gorących tematach w tak rewelacyjny sposób !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones