PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3464}

Dom przy Rillington Place 10

10 Rillington Place
7,4 1 321
ocen
7,4 10 1 1321
8,0 3
oceny krytyków
Dom przy Rillington Place 10
powrót do forum filmu Dom przy Rillington Place 10

Film

ocenił(a) film na 8

Film rewelacyjny - robi wrażenie :) Szczególnie, jak potem śpi się w pokoju z wnęką w ścianie, w nowym domu i miejscu, z bardzo dziwnym sąsiadem za ścianą.

Ciasteczkowy__Potwor

Zgadzam się, robi ogromne wrażenie! :) Po obejrzeniu tego filmu strach patrzeć na grubawych, łysawych mężczyzn w okrągłych okularach, do tego szczerzących się w dziwnym grymasie.. ;)

cwaj

seryjni mordercy maja inny wyglad

schiz

W tym filmie morderca został przedstawiony w określony sposób. Dlatego właśnie tak, a nie inaczej skomentowałam post Ciasteczkowego_Potwora.

cwaj

najsmieszniejsze ze sam morderca byl CHUDYM, WYSOKIM facetem a NIE niski...i z tych" grubawych, łysawych mężczyzn w okrągłych okularach"

to aktor!

schiz

Wiem, że aktor. Kto był twarzą Johna Christie w tym filmie, jeśli nie Richard Attenborough? Dlatego mówię o nim, bo oglądałam konkretny film, gdzie konkretny aktor grał konkretną postać.

cwaj

moja uwaga dotyczyla prawdziwych mordercow.
nie znam lysych grubaskow...
co do roli...srednia.
Lecter Hopkinsa nie ma rownych sobie.
a ten? to siwy dziadek od dinozaurow spielberga

schiz

Moim zdaniem zagrał wyśmienicie. Bardzo dobrze stworzona postać, świetnie zagrana. Ten "siwy dziadek od dinozaurów", jak go nazywasz, sprawił, że film oglądałam z dużą przyjemnością.

ocenił(a) film na 8
cwaj

Moim zdaniem postać zagrana przez Attenborougha miała w sobie dużo więcej grozy niż mocno przereklamowany Lecter Hopkinsa.

adamcpdst

Attenborough nie epatował swoim przerażającym wizerunkiem, nawet mimo braku słynnej maski Lectera, był bardziej straszny. Pzdr ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones