PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761765}
7,0 221
ocen
7,0 10 1 221
Don Juan
powrót do forum filmu Don Juan

interesuje mnie bardzo czy dziewczyna, która rzekomo zakochuje się w głównym bohaterze jest autentyczna czy tylko odgrywa jakąś rolę ?? bardzo mnie to nurtuje - z jednej strony to film dokumentalny, poza tym czy ktoś igrałyby tak z uczuciami niepełnosprawnego chłopaka ? ale z drugiej jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, żeby piękna, pewna siebie, elokwentna aktorka rzeczywiście chciała związać swoje życie z nieporadnym, trochę dziwacznym chłopakiem. w dodatku mieszkającym z matką, niepracującym i niezbyt atrakcyjnym (nie ukrywajmy).

ocenił(a) film na 7
_j_w_

Twórca po projekcji na Docs Against Gravity mówił, że dziewczyna autentycznie zainteresowała się tym chłopakiem. Jeżeli dobrze pamiętam, to chciała mu pomóc.

jacek_galinski

to ciekawe. chociaż chcieć komuś pomóc, mieć dobre serce, interesować się jego losem itp, a być w kimś zakochanym, to dla mnie trochę różne sprawy.

ocenił(a) film na 8
_j_w_

po krakowskiej projekcji również został poruszony ten temat: dziewczyna faktycznie zainteresowała się Olegiem, ale jako studentka (tak mi się zdaje) psychologii - miała pełną świadomość tego co robi, bo wiedziała, że emocjonalnie chłopak jest na znacznie niższym poziomie rozwoju, niż jego rówieśnicy. Oleg ma mentalnie około 12-14 lat, więc o dojrzałej miłości nie było tam nawet mowy, dziewczyna pomagała mu przełamywać nieśmiałość jako przyjaciółka. A sam Oleg - o ile dobrze pamiętam - podjął pracę jako księgowy i dzięki terapeucie poznał dziewczynę (również z zespołem Aspergera), z którą się spotyka...

_j_w_

Gdzie można obejrzeć/ściągnąć? Ktoś się orientuje?
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
mic43

5.04.2017 o 21:50 w TVP1

owoc_232

Kurcze, szkoda, że nie mam tv:/ Ale dzieki

ocenił(a) film na 8
mic43

Na videostar(kropka)pl jest za darmo i legalnie (dostawcą usługi jest Wirtualna Polska) dostęp do kilku kanałów TV w wersji SD (w tym TVP1), tylko trzeba się zarejestrować.

_j_w_

A co, żal dupę ściska?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones