PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 715
ocen
5,4 10 1 35715
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

Mieszane uczucia

ocenił(a) film na 7

Niedawno odświeżyłem sobie drugi raz "Dooma" i znów nie powalił mnie jak za pierwszym razem, ale też nie zniesmaczył. Szkoda, że Bartkowiak wzorował się na 3 części, ciekawe co by stworzyli gdyby oparli film na 1 albo 2 hehe. Zakończenie też jakieś takie otwarte, mogła by być dwójka.

Na plus na pewno klimat całości, i smaczki i nawiązania do gry (mało tego, ale jednak było). Świetna akcja z FFP na koniec.

Na minus na pewno to, że film za długi jest...Trochę za długo się rozwija. Gra aktorska pozostawia wiele do życzenia. I to łubu-dubu king-fu na koniec trochę bez sensu...

Ale ogólnie na tak jestem, dałem 7 może trochę na wyrost.

ocenił(a) film na 6
simsalabim

mam dokładnie takie samo zdanie jak ty, teraz pogrywam w dooma 3(tak dopiero !!) i powiem szczerze że gra nie powala, ale film dobry.

ocenił(a) film na 7
Vampire19

A teraz mi się jeszcze przypomniało, że dużym plusem jest Nine Inch Nails podczas napisów końcowych (efektownych, warto dodać). No ale to jest taki plus poza-filmowy, że tak ujmę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones