PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188392}

Dorwać Smarta

Get Smart
6,2 47 174
oceny
6,2 10 1 47174
5,7 6
ocen krytyków
Dorwać Smarta
powrót do forum filmu Dorwać Smarta

Wg mnie jest to bardzo dobra komedia sensacyjna. No śmiałem się co chwilkę. Najzabawniejsza wg mnie jest scena w tawernie a dokładnie w wc jak podsłuchiwał rozmowę dwóch Rosjan i przerywał sikanie xD (no płakałem). A druga to koszmar Maxwella Smarta uwięzionego w celi CONTROL jak strażnicy przynieśli mu tort. Hahahahaha. Jak wrzucili go przez ten mały otwór xD xD xD

ocenił(a) film na 10
tomole4

Bezapelacyjnie: Pocałunek, i Muffinki masowej zagłady! XD

telepek

dobra była scena kiedy tańczyli na balu no i oczywiście ta z pocałunkiem też:)

ocenił(a) film na 9
zuzka_8

Scen było mnóstwo fajnych :D.
tez właśnie podobał mi się pocałunek (Agentki 99 z tym facetem i Maxa z Agentem 23 też :P), no i scena w kiblu ! "Nie sprechen Sie ruski" !

ocenił(a) film na 7
zuzka_8

jak dla mnie wyliczanka zaczynajaca sie od snajperow a konczaca na chuck'u norisie z wiatrówką :-) no i scena na balu była też niezła

ocenił(a) film na 7
tomole4

Jak dla mnie najlepsze było:
"-A jeśli jesteś z CONTROL?
-Gdybym z niej był,już byś nie żył.
-Sam byś nie żył.
-Obaj żyjemy, więc najwidoczniej z niej nie jestem.
-To właściwie ma sens"
Ten dialog mnie pozamiatał :D

ocenił(a) film na 8
kurczak_5

taa..zgadzam się... dialog mistrzowski

dobry jest jeszcze z zamawianiem bułek ...
ale pomijając pojedyncze sceny, to mistrzwoski jest Steve Carell w poważnych minach i kompletnie absurdalnych tekstach ... pozdro

ocenił(a) film na 9
kurczak_5

ooo tak... prawie się popłakałem ze śmiechu!!! scenka rewelacyjna!!!

ocenił(a) film na 7
kurczak_5

to samu tutaj - buchnąłem śmiechem :DDD

ocenił(a) film na 9
tomole4

jak dla mnie scena z ryba mieczem,
oraz scena z linia dla samobujcow

kinkejd

Linia dla samobójców...i się popłakałam.

tomole4

Mi się podobała scena jak w tym samolocie lecieli i on sie poprzeklowal tymi szpilkami.

użytkownik usunięty
tomole4

O! widzę że nie ma mojej sceny jeszcze... Kiedy Max tłumaczył dialog 'chatter' dwóch potencjalnych terrorystów - a ci rozmawiali o kawie... coś w rodzaju: - Jak twoja kawa Dalip? - Dobra. A Twoja? - Też dobra. Bezkofeinowa. <etc.> <dalej nie pisze> <trzeba usłyszeć i zobaczyć>

ocenił(a) film na 7

tak, to było nawet zabawne. Było sporo scen, ale nie umiem ich przywołać teraz z pamięci. ale fajne też było, jak szef powiedział mu że jest w końcu agentem, a on poszedł na bok żeby się wykrzyczeć przy pomocy jakiegoś wynalazku, tak by inni go nie słyszeli, i za słabo wcisnął guzik haha

ocenił(a) film na 10
tomole4

buziakXD jak na pociagu zaczela sie retrospekcja, ryczalem smiechem zanim ktokolwiek na sali zajarzyl, o co chodzi:P

ocenił(a) film na 8
ender140

zajebisty był tekst jednego z tych agentów że potrafilby zabić za pomocą karteczek. a ten drugi dowalil ze bylaby to bardzo bolesna śmierć. prawie sie poryczałem. z tortem to juz mistrzostwo. albo scena gdy carrell mowi ze oprocz uranu w tej piekarni są jakies wypieki. masakra. film mnie zaskoczyl pozytywnie bo spodziewalem sie sredniej komedii. tak samo zaskoczyly mnie godziny szczytu 3 - tam tez jest masa przesmiesznych scen

ocenił(a) film na 9
nigganigga

Najlepsza scena to ta z miecznikiem:
-Myśli pan o tym samym co ja??
-A myślisz: ja pierdziu, miecznik o mało nie przebił mi głowy? Jeśli tak, to myślimy o tym samym.
:D
Powaliła mnie jeszcze scena z tym jak Smart obrócił sie do publiczności, a tu jego goła dupa.
ODLOT :D

ocenił(a) film na 8
tomole4

Taniec Smarta z grubaska, sam koniec gdy ja trzymal wygieta :)

DzerY

Mnie się ta scena skojarzyła z filmem "Cyrulik syberyjski".

tomole4

- W środku znajduje się kapsułka, w razie schwytania powoduje śmierć w 9 sekunk.
- Wspaniale, ale jak właściwie mam ich zmusić do zażycia.
Hehehe myślałem, że umrę ze śmiechu

mik_s

mnie już całkowicie rozwaliły następujace teksty:
- Powinienem cie ostrzec że budynek jest obstawiony snajperami
- Niewierze ci
- A w 2 tuziny komandosów ?
- Nie
- A w Chucku Norrisa z karabinkiem ?
- Żegnam panie Smart.
pozatym rozśmieszał mnie tez Dwayne "The Rock" Johnson jako agent 23, dobre były z nim sceny jak zniszczył kolesiowi fona bo niemoznabyło ich używac :)i jak podszedł do tych dwóch kolesi co mu jeden z nich zablokował ksero i agent sie nim zajął zszywaczem he.
normalnie Carell i The Rock rules... .

ocenił(a) film na 3
mik_s

Komedia mocno średnia, dialogi mało śmieszne, ale kilka jednak było trafnych, za co daję 3/10 :)
Dobre były nawiązania do Busha i ten tekst o kapsułce:

- W środku znajduje się kapsułka, w razie schwytania powoduje śmierć w 9 sekund.
- Wspaniale, ale jak właściwie mam ich zmusić do zażycia.

:)

tomole4

Troche wiecej niż dwie sceny ;)
Jak dla mnie:

Scena w samolocie z kuszą w scyzoryku.
Scenka z przerywanym sikaniem.
Tekst z Chuckiem Norrisem i wiatrówką.
Tekst o tym że każdego pająka trzeba doić pojedynczo.
Tekst z szczurem jadącym na kupie.

I mnóstwo innych..film godny obejrzenia..jest sie z czego pośmiać.

tomole4

Troche wiecej niż dwie sceny ;)
Jak dla mnie:

Scena w samolocie z kuszą w scyzoryku.
Scenka z przerywanym sikaniem.
Tekst z Chuckiem Norrisem i wiatrówką.
Tekst o tym że każdego pająka trzeba doić pojedynczo.
Tekst z szczurem jadącym na kupie.

I mnóstwo innych..film godny obejrzenia..jest sie z czego pośmiać.

ocenił(a) film na 9
Giggs

racja. film genialny.
śmiałam się niemal non stop

najbrdziej utkiwiła mi scena "ciebie nazwę maureen, a ciebie britney"

ocenił(a) film na 7
asiulka2912

Chyba nikt nie wspominał o świni przygniatającej rolnika :)

asiulka2912

Pewnie dlatego, że było pod sam koniec :P ;)

ocenił(a) film na 7
tomole4

"szczur, goowno, szczur, goowno... ooo szczur płynący na goownie"

zijon

-Agent 13 w drzewie
-Jak Max był w ubikacji w Samolocie
-Jak Agentka 99 kopnęła w kogoś

Kinomaniak20

Trzeba przyznać, że Bill Murray się w tym filmie napracował jak cholera :D

ocenił(a) film na 9
tomole4

Kiedy Dalip się rzucił Maxowi w objęcia :P

ocenił(a) film na 8
Yubari

W tej filharmonii jak schylił się przed publicznością, jajka nieziemskie, na tą chwilę Anne Hathaway jest najładniejszą aktorką jaką kiedykolwiek widziałem, daje 10/10, przez wzgląd na agentkę 99'. Kto myśli podobnie niech obejrzy sobie Spustoszenie, naga Anne i te sprawy.

ocenił(a) film na 8
tomole4

scen było mnóstwo, ale najbardziej rozbawiły mnie: scena z przestrzeliwaniem kajdanek w samolocie, scena w ubikacji z ruskimi i ... cała reszta z carellem w roli głównej;)) Był świetny:)

tomole4

Żadna scena nie jest zabawna, głupi film :(

ocenił(a) film na 8
derro

Nie masz sceny to nie pisz że film jest głupi, to że jest taki czy sraki napisz sobie w innym temacie, tutaj są tylko zwolennicy filmu.

ocenił(a) film na 8
bu160

Dokładnie nie wypowiadaj się bo tu są tylko Ci którym film się podobał. O! :P

ocenił(a) film na 10
tomole4

Bardzo fajny film przed chwilom skonczyłem go oglądać

tomole4

Ej nooo... A zapomnieliście o scenie na moście podczas misji w Moskwie, gdy Agentka '99 wręcza Smartowi kapsułkę z trucizną?!?
- Będą tam sami szkoleni zabójcy, czy rozumiesz? OK. Czy wytłumaczyli ci procedury schwytania?
- Nie, ale technika podnoszenia rąk chyba bardzo się nie zmieniła:-)
- Max...
- Co?
- To zawiera przegrodę. W środku niej znajduje się kapsułka. Kapsułka w razie schwytania powoduje śmierć w 9 sekund.
- Wspaniale, ale jak właściwie mam ich zmusić do jej zażycia:-)
Hehehehehehehehehe pamiętam, że wymiękłem. No i ta scena ze świnią:-) Ehhh... dobry ten film i czasem odświeżam

mik_s

Widze ze kazdy zapomnial o sceniach w rosji. Mnie zabily tam dwie, czyli:

Dwojka wiesniakow, bbcia i dziadek, w wiesniackiej wiosce dziwia sie ze ferrari jedzie ulic,a po czym babcia wyjmuje kozacki telefon i robi nim fote. Mistrzostwo swiata.


Choc i tak najlepsza byla scena jak rusek pokazywal mamie "nowy wynalazek" czyli kino domowe z surroundem, w trakcie jak Agencki wskoczyli z tylu fotela przez okno, a syn do mamy mowi: widzisz mamo, zupelnie jakby akcja dziala sie w tym pokoju...czy cos takiego:)

ocenił(a) film na 10
tomole4

Genialny film, lałem cały czas;) zapomnieliście o początku "Amerykanie niczego nie podejrzewają", "płot jest pod napięciem" i "-co za wieloryb, przynieście harpun.. -to moja żona!" :D

ocenił(a) film na 8
tomole4

1. taka krótka scena w tej piekarni w Moskwie jak pokazali ekipę w kombinezonach oblewającą urodziny ;]
2. scena z tortem urodzinowym jak Smart siedział zamknięty w celi :D chyba dużo osób już wspominało o tym :P po prostu miażdżąca scena ;] i ten jego wzrok takiej nieufnej zwierzyny jak porywa kawałek torta :D

niech będzie, że wybrałem dwie najlepsze moim zdaniem sytuacje, ale i tak było ich dużo więcej ;] poza tym Smart tak bardzo przypominał mi agenta Dale'a Coopera z Twin Peaks, że przez to już miałem niezłą zlewę ;]

ocenił(a) film na 8
tomole4

Najlepszy był szczur płynący na kupie, sikanie i taniec (gdy ta grubaska ciągnęła go po podłodze) popłakałam się wtedy :)

ocenił(a) film na 10
tomole4

mnie powalila scena na balu jak agentka mowila gosciowi ze smart jest uposledzony....

ocenił(a) film na 6
tomole4

Zdecydowanie odgłosy w toalecie w samolocie, przerywane sikanie w barze... no dobra, jeszcze trzecie - tekst nowego pracownika nadzoru: "Widzę dwie dziewczynki, będę was nazywał maureen i britney (...)" :D:D

tomole4

pocałunek, bezapelacyjnie. no i agent 23: pokazać ci, jak to działa?

ocenił(a) film na 9
_She_Wolf_

- Are you thinking what I'm thinking?
- I don't know. If you're thinking 'holy shit, holy shit, a swordfish almost went thru my head'? If so, yes.

Wiem, że to juz było, ale ten dialog wymiata. Tu się prawie posikałam. Oprócz tego agent 23 po walce paintballowej:
- Game over when I say it's over. Wet willy! hahahhahahaha

- So.. muffin then is a code word?
- No, it's comfort food.

Oprócz tego wieeeele innych. Naprawdę dobra komedia!

ocenił(a) film na 7
kulka

Jak dla to ta gdy mała dziewczynka w przedszkolu mówi do prezydenta że nauczycielem był by do dupy:) krótko i na temat

ocenił(a) film na 7
tomole4

Najlepsza jest scena jak Smart chwyta sie flagi z napisem "linia dla samobojcow : (numer)". albo scena w samolocie i cytat: "nie ma czasu na bol" :):)

ocenił(a) film na 7
tomole4

Ogólnie film bardzo śmieszny i nawet niebanalny :) Śmiałam się czytając sceny, które już przypomnieliście xD Teksty były mocne xD
o szczurach, Chucku Norrisie... itp. :P

tomole4

mnie powaliła scena w piekarni, gdzie mieli przesłuchiwać Smarta. Mówi coś o elemencie zaskoczenia i rzuca w gościa słuchawką..... tylko że przewód był za krótki :D ale stół stał tak jak należy :))))))))) Film świetny!!!! Generalnie co 30 sekund jest coś zabawnego. Jego siła moim zdaniem polega na tym, że Carell mówi głupawe teksty zachowując przy tym kamienną twarz, zupełnie jak Leslie Nielsen w nagiej broni. :)

tomole4

Bezapelacyjnie scena z Chuckiem i wiatrówką. A drugiej ulubionej jakoś nie mogę wybrać, ale myślę, że byłaby to scena, jak Max uderzył szefa gaśnicą (a potem tekst, że się przewrócił czy coś).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones