PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605040}

Dowód osobisty

Občanský průkaz
7,5 862
oceny
7,5 10 1 862
Dowód osobisty
powrót do forum filmu Dowód osobisty

Zresztą klimatem przypomina "Pod jednym dachem" tego samego reżysera. Plus za Boba Dylana.

ocenił(a) film na 8
Zygfryd666

Mała poprawka "pod jednym dachem" to ten sam scenarzysta, ale reżyseria była Jana Hřebejka:)

ocenił(a) film na 7
jerrytanistra

Mój błąd, ale klimat podobny. Póki co wybieram "Pod jednym dachem".

Zygfryd666

Czesi się śmieją z polskiego przetłumaczenia "Pelíšky" na "Pod jednym dachem".
Cieszę się, że odwołałeś się do tego tytułu, zestawiając go z "Dowodem osobistym", ponieważ szukałam właśnie jakiegoś filmu na Sylwestra (w święta przy filmie Trojana świetnie się bawiła cała moja rodzina) a "Pod jednym dachem" już wcześniej polecali mi Czesi, więc mam nadzieję, ze szykuje się kolejna dobra, nie pozbawiona refleksji zabawa.

arma

Po obejrzeniu "Pod jednym dachem" stwierdzam, że zdecydowanie przegrywa w konfrontacji z "Dowodem osobistym", który od pierwszych minut wciągnął, bawił, porwał nie tylko mnie, a gdy się kończył, żałowałam, że nie zobaczę kolejnego świetnie, z rozmachem, wirtozowsko skonstruowanego epizodu z życia przyjaciół tak znakomicie i przekonująco zagranych przez czeskich młodych aktorów.

ocenił(a) film na 7
arma

No i widzisz. Może to dlatego, że oglądaliśy w różnej kolejności, ale mi z kolei bardziej przypadł do gustu "Pod jednym dachem". Może też dlatego, że widziałem go już ze 3 razy, a "Dowód osobisty" jeno raz;)

ocenił(a) film na 7
Zygfryd666

Rzeczywiście, kino w Czechach ma się dobrze i trzeba tylko się cieszyć. Naprawdę trafił do mnie ten film i po wielu problemach w końcu miałem okazje go obejrzeć i bardzo jestem z tego powodu szczęśliwy. A jeżeli mówimy o "Pod jednym dachem" to film ewenement. 3 lata temu chciałem go obejrzeć w telewizji, nie obejrzałem i mimo ogromnych chęci nadal nie mogę go obejrzeć. Więc gdyby ktoś mógł szepnąć gdzie mogę ten film dostać byłbym do zgodnie wdzięczny...

Dziuchni91

Wiem gdzie ale admin. nie puszcza

Dziuchni91

FB Miroslaw Stasiun

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones