PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034393}
6,6 14 322
oceny
6,6 10 1 14322
7,0 37
ocen krytyków
Dream Scenario
powrót do forum filmu Dream Scenario

Jeżeli chcecie obejrzeć komedie to nie dajcie się zwieść. W tym filmie "zaśmiać" się można tylko raz. Jest dosłownie jedna śmieszna scena.
Gatunek tego filmu to raczej dramat.

ocenił(a) film na 5
sebastian_dunajski

Też nie mam pojęcia kto na to wpadł. Na IMDB est jako komedio-horror :D Ani na ten, ani na ten gatunek po prostu nie "zasłużył".

ocenił(a) film na 3
sebastian_dunajski

W punkt. Ja nastawiłam się na komedie i się bardzo zdziwilam. Mignęło mi gdzies na internecie ze jest to czarna komedia fantasy i to juz lepsze okreslenie dla tego filmu niz komedia, choć bliżej faktycznie ma do dramatu.

ocenił(a) film na 9
sebastian_dunajski

to raczej komedia z kategorii "inside-jokes". Ryczałem ze śmiechu na scenach z agencji reklamowej "Thoughts?", bo pracuję w tej branży i ten cały dyrektor został przejaskrawiony na maksa, chociaż z drugiej strony... tak to wygląda. Scena z dużym garniturem - nawiązanie do Stop Making Sense Talking Heads. Opętany marsz rodem z horroru? W filmie jest naprawdę dużo nawiązań do popkultury i kultury z ostatnich kilkudziesięciu lat. I tak, dla wprawionych i czujnych są momenty, które są bardzo śmieszne, aczkolwiek nie jest to na 100% komedia czy czarna komedia - określiłbym ten film mianem "blue comedy" (zainteresowanych odsyłam do Google)

ocenił(a) film na 8
przbart

Zgadzam się w 100%.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones