PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363036}

Droga do przebaczenia

Reservation Road
6,9 13 709
ocen
6,9 10 1 13709
6,8 5
ocen krytyków
Droga do przebaczenia
powrót do forum filmu Droga do przebaczenia

Dno dna - spojler

użytkownik usunięty

Po 5 minutach filmu mozna sobie darowac dalsze ogladanie ,bo po potraceniu dzieciaka wiadomo co dokladnie dalej bedzie, a mianowicie policja nie znajdzie przestepcy, znajdzie go za to ojciec dziecka ktory oczywisie bedzie palal rzadza zemsty , ale gdy dojdzie do konfrontacji tatusiek wymieknie a sprawca wypadku sam sie zglosi na policje , tak sobie zalozylem po 5 minutach filmu i o dziwo nie mylilem sie(uhh to nie przewidywalne amerykanskie kino familijne) , zmarnowane 102 minuty zycia

ocenił(a) film na 6

Fakt, nieprzewidywalnosc to nie jest atut tej produkcji :) Ale ogolnie film tragiczny nie jest, bez przesady z tym marnowaniem czasu. Plus za aktorow, ktorzy probowali cokolwiek uratowac i ladne zdjecia.

Zdecydowanie bardziej z tego typu filmow polecam niedawne "Miedzy swiatami" - ten sam temat, pokazany z calkiem innej strony, moim zdaniem znacznie bardziej przejmujacy i prawdziwy.

użytkownik usunięty
Joopiter

Jest Nicole Kidman to i jest dobry film ;d

Kiedy czytam takie komentarze jak twój to poprostu ręce mi opadają... Żeby nie powiedzieć jeszcze bardziej dosadnie...

użytkownik usunięty
Arni22_filmweb

jezeli wziales na powaznie to co napisalem , to mi tez rece opadaja

ocenił(a) film na 8

to na cholerę wpisujesz pierdoły, skoro nie na poważnie ? załóż sobie jakiś temat na forum, gdzie takich nie brak i będziesz mógł sobie poćwiczyć pisanie na klawiaturze
Arni22 mi też ręce opadły i więcej już nie będę komentował

użytkownik usunięty
chemas

http://images.cheezburger.com/completestore/2009/10/29/129013426868006445.jpg

ocenił(a) film na 8

HA HA HA

ocenił(a) film na 10

TROLL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones