PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363036}

Droga do przebaczenia

Reservation Road
6,9 13 709
ocen
6,9 10 1 13709
6,8 5
ocen krytyków
Droga do przebaczenia
powrót do forum filmu Droga do przebaczenia

czemu tak bardzo dobry film ma srednia 6.86???????? Przeciez sam film a przede wszystkim aktorstwo w tym filmie jest swietne.Brak słów....

gregir

bo ludziom nic nigdy nie pasuje ;] , sam wiesz jak to jest albo nie oglądają a dają oceny , bądź za obsade xd

gregir

również tego nie rozumiem. U mnie ma 9/10. może trochę nawet za dużo ale gra tu mój ulubiony aktor co daje mu kolejny + choć nie powinnam się tym kierować. Tak jak już napisał poprzednik - jak grają aktorzy, których się lubi to się stawia lepszą ocenę i na odwrót.
Film jednak bardzo mi się podobał, dopiero co go obejrzałam. I na pewno do niego wrócę ;)

ocenił(a) film na 7
gregir

Bo ten film mógł być rewelacyjny, ale zmarnowano jego potencjał

ocenił(a) film na 7
gregir

Cóż, ja zgadzam się z tą oceną. Sama daję 7/10. Fabuła niczym nie zaskakuje, właściwie śledząc film można było wyprzedzać zamysł scenarzystów co do dalszej akcji. Jednak pomimo mocno wyeksploatowanego już przez kino motywu zbrodni i kary film jest zrealizowany sprawnie, podoba mi się jego małomiasteczkowy klimat. Ma też u mnie plusa za skonfrontowanie Phoenix`a z Ruffalo.

ocenił(a) film na 6
gregir

sam dales 8/10,wiec wielkiej rozbieznosci miedzy ocena ogolna nie ma
jak sam potwierdziles ocena,film arcydzielem nie jest
a ja Cie w takim badz razie zaszokuje do granic mozliwosci i ocenie film na naciągane 6/10
pozdro

ocenił(a) film na 6
MAKARON

To ja pójdę dalej i dam 5+/10
Niestety od niemal początku można przewidzieć zakończenie. Był tu potencjał, byli świetni aktorzy którzy pokazali się z dobrej strony, ale niestety niczym mnie nie zaskoczyła ta historia. I dlatego, z żalem, ale ocena niska.

ocenił(a) film na 6
Muszrom

tiaa, przewidywalność do bólu! :(

użytkownik usunięty
gregir

bo większość ma rację i to zawsze będzie chore:-)

ocenił(a) film na 8
gregir

Film zasługuje na średnią 7/8..... według mnie końcówkę mogli lepiej dopracować co w pewnym sensie podniosło by charakter tego filmu, oddając więcej emocji.
Oglądasz taki film i rodzina staje się dla ciebie bezcenna.

ocenił(a) film na 9
gregir

Nie ma co kierować się ocenami na filmwebie. Nie należy traktować tego rankingu poważnie jako wyznaczniku jakości danego filmu. Niestety takie sytuacje zdarzają się częściej niż wam się wydaje. Sam z taka spotkałem się kilkakrotnie. Szkoda tylko, że przez zaniżona ocenę niewielu ludzi dowie sie o tym filmie i przejdzie on prawie niezauważony.

Thomas_J

ogladne ten film, mam nadzieje ze sie nie zawiode :D :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones