PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363036}

Droga do przebaczenia

Reservation Road
6,9 13 709
ocen
6,9 10 1 13709
6,8 5
ocen krytyków
Droga do przebaczenia
powrót do forum filmu Droga do przebaczenia

bardzo dobra gra aktorska, swietna historia zreszta oparta na fabule ksiazki pod tym samym tytulem.
warto zobaczyc

tulipan

Ja włśnie jestem po lekturze owej książki i muszę przyznać, że jest niezła. Bardzo wciągająca, naprawdę trudno się od niej oderwać. Niemniej film, jak już po zwiastunie można stwierdzić będzie się różnił od książki (sporo scen, których w oryginale brak). Nie dziwi to, ponieważ w książce poza początkowym wypadkiem i końcowymi scenami tak naprawdę nic się nie dzieje, a film należy uatrakcyjnić dla widza. Przez te 90 minut musi się coś dziać. Ksiązka składa się głównie z opisów wewnętrznych przeżyć bohaterów. Mam nadzieję, że reżyser całkowicie nie odszedł od jej psychologicznego wymiaru.

tulipan

Film warto obejrzec... zgadzam sie, iz gra aktorow jest bardzo dobra i pozwala wczuc sie w klimat filmu. Po Hotelu Ruanda mozna bylo spodziewac sie czegos bardziej emocjonujacego, jednakze polecam i zachecam do wybrania sie do kina.

ocenił(a) film na 5
kalisto5

A ja odradzam. problem w tym, ze w tym filmie faktycznie nic sie nie dzieje. Strasznbe dłużyzny i brak dramaturgii. Z dobrego tematu nie udało się zrobić dobrego filmu.

ocenił(a) film na 7
fidelio

A ja polecam:) Film nie jest arcydziełem, ale nie zgodzę się z tezą, jakoby w filmie nic się nie działo. Oczywiście nie ma w nim klasycznie pojmowanej akcji, ale zdecydowanie jest dramaturgia. Znakomite aktosrstwo sprawia, że całość jest spójna i przekonująca. Każda z postaci przeżywa prywatny dramat i na tym właśnie ta historia się opiera. W mojej opinii 7/10.

ocenił(a) film na 9
qrycha

Mnie film zachwycił. Daję 9/10. Świetnie rozpisane i zagrane postacie. Aktorzy świetnie się spisali. Film nie jest nudny. Posiada dramaturgię, którą tworzą wewnętrzne walki bohaterów. A scena kulminacyjna to arcydzieło, zwieńczające to, co można było obejrzeć przez 90 minut. Polecam i jestem oburzony tą skandaliczną notą na FW (średnia 6,4!).

ocenił(a) film na 7
Beznickowy

Nota faktycznie jest bardzo niska, zważywszy na fakt, że na FW często byle gniot oscyluje wokół ósemki:/

ocenił(a) film na 10
qrycha

Własnie jestem po seansie i muszę powiedzieć że film bardzo bardzo dobry niebywale oddziałuję na naszę emocje strasznie wbija w głowę...ledwo dotrwałem do końća filmu. Ktoś napisał że nic się nie dzieje i nie poleca dla mnie to smieszne nawet niezamierzam tego komentować... dobra gra aktorów dobry scenariusz świetna reżyseria rewelacyjny klimat moja ocena 10/10 polecam gorąco pozdro

ocenił(a) film na 9
Beznickowy

Dobrze ,że jest ktoś kto ma serce i potrafi docenić dobre kino, no i świetnie napisany scenariusz. Ulżyło mi! Bardzo serdecznie pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones