PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30525}

Droga do raju: Nieznana historia zamachu na WTC

Path to Paradise: The Untold Story of the World Trade Center Bombing
6,7 59
ocen
6,7 10 1 59
Droga do raju: Nieznana historia zamachu na WTC
powrót do forum filmu Droga do raju: Nieznana historia zamachu na WTC

Proroczy film...

ocenił(a) film na 8

Oglądałem go jeszcze przed wydarzeniami z 11 września. Jeden z organizatorów zamachu powiedział na koniec prorocze słowa. To dowód na to, że amerykanie wiedzieli o następnych atakach i dokładnie wiedzieli, że będą ich celem obie wieże WTC. To chyba dowód na to że Bush potrzebował by do tego ataku doszło by zacząć swoją wojenkę o ropę a siłę napędową stała się krzywda i ofiary liczone w tysiącach ludzi. Taka moja mała konspiracyjna uwaga ;) O ile pamiętam to chyba tytuł w tamtym czasie brzmiał jakoś tak "terror w nowym yorku" ale pewności nie mam to było dość dawno.

skt84

Koszty wojen jakie wybuchły po tych zamachach nijak mają się do zysków z ropy tam zdobytej.

Jordan66

Nie chodziło o ropę tylko o władzę. Potem był Kadafi teraz Syria za jakiś czas Iran. Kasuje się wszystkich patriotów którzy zyski z bogactw naturalnych oddają ludności a nie kilku prywatnym firmom zarządzanym przez wiadome plemię z nad morza śródziemnego. Wystarczy wspomnieć choćby to jak bardzo Kadafi był popierany przez krajanów i jaki był dobrobyt w Libii. Jednak nie zapominają i dalej walczą z okupantem, lecz tego się nie dowiesz z Faktów. Ale za to pogłębisz swoją wiedzie o Małej Madzi...

minowy

Z kontroli władzy wynika kontrola ropy - to chyba wynika z twojej wypowiedzi. To kit dla ubogich informacyjnie - prawda jest taka że trzeba było wyelimować wroga reakcyjna syjonistycznego republikatora.

Jordan66

wiem ze niedawno wyszeł film o spisku...ale nie pamiuetam tytułu znacie może??

reddevil7

O to chodzi ? http://www.youtube.com/watch?v=jIYrBDibbjk

Jordan66

Fajne obejze napewno...ale to nie to ten film to cos w stylu JFK...czyli fabularniak ale ma takie elementy spisku

reddevil7

To by pozwoli zrobić taki film ?

Jordan66

Wolny kraj ;)

reddevil7

No nie wiem czy taki wolny.

Jordan66

dlatego wstawiłem...>>> ;)

reddevil7

Za mało, trzeba było jak Borat - "USiA to wolny kraj, inaaaaaczeeeeej " :D

reddevil7

może ,,world trade center`` z 2006 roku ?

skt84

wiem ze niedawno wyszeł film o spisku...ale nie pamiuetam tytułu znacie może??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones