PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661957}

Druga żona

Sinapupunan
6,1 250
ocen
6,1 10 1 250
Druga żona
powrót do forum filmu Druga żona

wiem, że powyższe brzmi górnolotnie :), ale prawdziwie moim zdaniem oddaje istotę tego filmu, naturalnego i pięknego w sposób prosty

A_Doinel

Gdzie mogę zdobyć ten film ? :)

ocenił(a) film na 7
Remus1000

chyba tylko obejrzeć w kinie, bo nic mi nie wiadomo, żeby był w jakimś innym obiegu :) pzdr

Remus1000

Nie wiem czy to pytanie jest jeszcze aktualne, ale ten film jest już w "innym" obiegu :)

Remus1000

Dziś około 17tej na AleKino+ :-)

Kachula_kinomania

spiler. Ostatnia scena ona oddaje jej dziecko i? Zadzwonił sąsiad co się dalej stało?

ocenił(a) film na 7
Domin733

Koniec filmu. Oddała dziecko = musiała odejść od męża, bo taki był warunek zawarcia małżeństwa.

ocenił(a) film na 7
Jezula

Albowiem nie ma Boga ponad Allaha Wielkiego i Jedynego a Mahomet jest jego prorokiem.
Allah Akbar.

ocenił(a) film na 7
Jezula

Bo ja wiem ...? Wiele sytuacji jest w sferze domysłów , niby wynikają z fabuły , ale czy na pewno ? W końcu to inna kultura i religia , ja na przykład nie jestem pewien czy mężczyzna powiedział " starej " żonie o warunku zawarcia małżeństwa , poza tym żyli razem przez okres ciąży drugiej żony , starsza odebrała poród ... Odeszła albo i nie . Chyba że coś przegapiłem.

ocenił(a) film na 7
jjarek_filmweb

Dla mnie słowa "oddaj dziecko", łzy w oczach kobiety i wzrok męża był jednoznaczny... Ale każdy może mieć inne sposoby na interpretację filmu. Poza tym musiał powiedzieć pierwszej żonie, bo zgodził się na 2gie małżeństwo, a warunkiem było odejście 1wszej, wiec innej opcji nie widzę. Wydaje mi się, że o to chodziło, aby pokazać z jednej strony kochającą kobietę (tak mocno, że szuka innej żony dla męża tylko po to, by miał potomstwo) a drugiej mężczyznę, który woli małżeństwo nowe od miłości...

ocenił(a) film na 7
Jezula

Czyli za słabo wczułem się w sytuację ...Chyba masz jednak rację interpretując ten film jako opowieść o uczuciach .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones