PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614352}

Drugie oblicze

The Place Beyond the Pines
7,1 85 316
ocen
7,1 10 1 85316
6,6 21
ocen krytyków
Drugie oblicze
powrót do forum filmu Drugie oblicze
czemajapkami

oj można... :)

ocenił(a) film na 6
czemajapkami

a dlaczego niby - nie?????!!! :) jest świetnym,- genialnym aktorem, zagrał w wielu bardzo dobrych filmach ( choćby - Fanatyk, Drive, Szkolny chwyt, Słaby punkt) więc - dlaczego miałby nie zagrac w tym, który zapowiada się naprawdę nieźle ? dlaczego masz z nim problem? poza tym - jeśli go nie lubisz jako aktora - no to nikt Cię ( chyba) nie zmusi do obejrzenia tego filmu :) nie rozumiem w sumie po co zakładac taki temat i zadawac takie pytanie.

malwinakotarska

po to, by móc ponabijać się z takich właśnie zaangażowanych komentarzy przejętych groupies :D
zwłaszcza, że spektrum mimiki faceta ogranicza się do dwóch, no MAKSYMALNIE trzech grymasów, a poza tym natręt ładuje się do mojej lodówki. mam go dość, bo jego facjata starszy z plakatów wielu interesująco zapowiadających się filmów, które z racji na jego wątpliwe w nim popisy muszę omijać szerokim łukiem. ot, dlaczego. :D

ocenił(a) film na 6
czemajapkami

no to masz ewidentnie problem :) współczuje Ci ;)

malwinakotarska

dziękuję za zrozumienie :D

ocenił(a) film na 6
czemajapkami

ależ nie ma ca co :) każdy ma swój gust, więc rozumiem Cię doskonale.mam nadzieje ze film jednak obejrzysz i wtedy sie wypowiesz o grze/ aktrswie Ryana, ? :)pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones