PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582365}

Druhny

Bridesmaids
5,8 80 380
ocen
5,8 10 1 80380
6,5 29
ocen krytyków
Druhny
powrót do forum filmu Druhny

Może czasami nieco głupawy ale to dobry film do pośmiania się. Nie spodziewałem się za wiele po tym filmie, a jednak pozytywnie mnie zaskoczył :) To dokładnie taka damska wersja hangover (jak to ktoś napisał) tylko może nieco mniej hardcorowa ;)

wesk

Mi w niczym nie przypomina Kac Vegas. Denny film właściwie o niczym ... Kolejna mdła komedia romantyczna.
Fenomenalna jest jedynie postać Megan. Melissa McCarthy pokazała, że jest wszechstronną aktorką :)

wesk

może być - lekko głupawa komedia na niedzielny wieczór ! tylko źle ktoś opisał w recenzjach, perypetie druhen tak owszem , ale nie wybierających sie do Las Vegas tylko przygotowujących sie do wesela ! czekałam co w las vegas ich czeka ..... no i ........... w "Hangover" faceci się tam wybierali i dotarli ........... a tu nie był to motyw przewodni. po przeczytaniu recenzji byłam ciekawa co te babeczki tam wykręcą a tu klapa ...
jednak ogólnie 7/10 lekkie kino , ale ta nominacja do Oscara to lekka przesada !!!

ocenił(a) film na 6
wesk

Zgadzam się, całkiem niezły. Wcale nie kolejna nudna komedyjka bo postaci nie są wcale takie poprawne i bez skazy. Przypomnę że jest to komedia, nie dramat psychologiczny czy film akcji, i oczekiwania w stosunku do dobrej komedii film wg mnie spełnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones