PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490784}
6,4 40
ocen
6,4 10 1 40
Duśka
powrót do forum filmu Duśka

Świetny film

ocenił(a) film na 9

Muszę przyznać, że film jest świetny jak go oglądałam to kilka razy ciary mi przeszły po plecach i mimo, że nie przepadam za dokumentalnymi filmami to akurat ten film mogłabym jeszcze raz obejrzeć :)
Gorąco polecam ten film :)

ocenił(a) film na 6
sloncet

a o czym jest wogóle ten dokument?
<za krótki za krótki za krótki>

sloncet

Właśnie, o czym jest ten film, bo nigdzie nie mogę znaleźć recenzji..?

ocenił(a) film na 6
Dusica

Jest t dokument który opowiada o życiu jednej z kobiet która przeżyła obóz koncentracyjny

ocenił(a) film na 9
hedwiga

Dokładniej to opowiada o życiu Wandy Półtawskiej (Doktor medycyny, specjalista w dziedzinie psychiatrii. Więzień obozu koncentracyjnego w Ravensbrück, gdzie poddano ją okrutnym eksperymentom medycznym. Matka czterech córek. Uzdrowiona cudownie przez wstawiennictwo świętego Ojca Pio. Całe swoje życie poświęciła walce w obronie życia dzieci nienarodzonych i świętości rodziny. Pracowała w poradniach młodzieżowych i małżeńskich. Autorka licznych publikacji naukowych, a także wielu książek. Wykładowca KULu, Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, Uniwersytetu Laterańskiego w Rzymie, członek Papieskiej Rady Rodziny i Papieskiej Akademii Pro Vita w Rzymie. Bliski przyjaciel papieża Jana Pawła II, z którym współpracowała przez ponad 50 lat. Odznaczona papieskim medalem „Za Zasługi dla Kościoła i Papieża.") Film jest na prawdę piękny i godny polecenia :)

ocenił(a) film na 6
sloncet

podziwiasz ją? dokument świetny ale raczej mam negarywne o niej zdanie...

ocenił(a) film na 9
hedwiga

Tak, podziwiam. Media teraz zrobiły straszny szum koło niej i wiele ludzi ma o niej negatywne zdanie - niestety. Kobieta tyle zdziałała i dalej działa. Jest to osoba na prawdę natchniona przez Boga

ocenił(a) film na 8
sloncet

Dokument bardzo mi się podobał
pokazuje, że to wspaniała osoba i to jak zaciekle broniła każdego nienarodzonego dziecka
naprawę, wielki szacunek
a film polecam :)

Scarlet_t

Piszecie, że oglądałyście film... Pytanie: skąd, w jaki sposób można go zdobyć? Próbuję już od dawna i niiic. Wszędzie są tylko opinie na jego temat... Chcę go obejrzeć, bo potrzebny mi jest do pracy magisterskiej...Bardzo mi na nim zależy. Help!
;)

nastja87

DVD z filmem można kupić w księgarni http://sanctus.com.pl/szczegoly/4476/duska_wanda_poltawska__dvd_

ocenił(a) film na 1
bagheera_2

pisałam kiedyś jego recenzje na innej stronie, zmarnowana historia, nudny, osobiście nie wiedziałam kim jest Wanda Półtawska i jako bezstronna osoba go recenzowałam i powiem szczerze nie dowiedziałam się z niego kim ona była , setki osób nie znane osobą nie będących zaangażowanych w kościół, bardzo jednostronny i przede wszystkim STRASZNIE NUDNY!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones