PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125487}

Duma i uprzedzenie

Pride & Prejudice
7,7 171 142
oceny
7,7 10 1 171142
7,1 16
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

Cudowny z niego pan Darcy, można się zakochać ;) szkoda tylko, że marna jakość dźwięku i obrazu. ale nawet to nie przeszkodziło mi rozkoszować się kolejną wersją "Dumy i uprzedzenia" :)

ocenił(a) film na 10
maga_86

A czy mogłabyś podzielic się nową wersją "Dumy.."? Oczywiście zapłacę za przegranie albo po prostu mogłybyśmy sie też wymienic... Mam sporo filmów. Daj znac co o tym myślisz. Napisz na forum filmwebu albo odezwij sie na mój adres: amiga3@o2.pl
Pozdrawiam :)

Aga85

Aga to napisz do mnie, gdybyś dostała kopię :-)

ocenił(a) film na 7
Aga85

moja wersja jest fatalnej jakości, ściągnęłam sobie z eMule'a, szczerze mówiąc nie polecam, chyba, że ktoś, tak jak ja, nie może się doczekać premiery i jest w stanie oglądać nawet taką wersję :)
ale nie ma sprawy, oczywiście, że mogę się podzielić :)

ocenił(a) film na 7
Aga85

tylko ostrzegam, wersja z 1995 roku o niebo lepsza :) ale to akurat było do przewidzenia :)

ocenił(a) film na 10
maga_86

Dzięki, że odpowiedziałaś :) To jak się dogadamy? Przegrasz mi to na płytę? Napisz na mój adres: amiga3@o2.pl to omówimy szczegóły.

ocenił(a) film na 10
Aga85

albo podaj swój adres e-mail, to ja się odezwę do Ciebie.

ocenił(a) film na 10
maga_86

Wspaniały film! Uroczy Darcy. Historia opowiedziana w zupełnie inny sposób, dla mnie o wiele bardziej realistyczny. Czytałam gdzieś opinie, że film jest szary i nijaki...absolutnie się nie zgadzam!!! Brawo dla reżysera i aktorów. Dotąd nie lubiłam Knightley, ale chyba zmienię o niej zdanie. Polecam, bo ta ekranizacja pozbawiona jest sztuczności i "słodyczy" poprzednich wersji.

maga_86

hej, jak oglądaliście już nową wersje, macie może napisy?? bo szukam wszędzie i mam problem ze znalezieniem ich :) bardzo rposze o przesłanie na meila vega85@epf.pl jeżeli ktoś będzie miał :) z góry wielkie dizęki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones