PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125487}

Duma i uprzedzenie

Pride & Prejudice
7,7 171 112
ocen
7,7 10 1 171112
7,2 15
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

gdyby nie rola keiry w tym filmie wogole bym na niego nie zwrocil uwagi!!!!

ocenił(a) film na 10
Bloodmaster

Wybacz, ale nie zgodzę się z Tobą. Owszem, uważam, że obsada jest OK i Keira Knightley podobnie jak Matthew MacFadyen idealnie pasują do tego filmu, ale żeby iść na film tylko ze względu na Keirę?! Widać, że nie czytałeś książki Jane Austen! Uwielbiam "Dumę i uprzedzenie", to moja ulubiona książka i aż nie mogę doczekać się filmu. A z Twojej wypowiedzi można wnioskować, że film Cię w ogóle nie interesuje. Gusta są różne, ale z pewnością znajdzie się niejedna osoba, która się ze mną zgodzi i powie, że książka jest świetna, a nowy film po obejrzeniu trailera również zapowiada się bardzo interesująco. Pozdrowienia dla wszystkich wielbicieli "Dumy i uprzedzenia":-))

ocenił(a) film na 9
Aga85

masz racje ksiazki nie czytalem ale dzieki temu filmowi moze sie to zmienic. chodzilo mi o to ze bym nawet nie wiedzial o tym filmie gdyby nie to ze gra w nim moja ulubiona aktorka(keira), a to nie znaczy ze film mnie nie interesuje. poprostu rola keiry zwrocilo moja uwage na ten film. nie czytajac ksiazki nie wiem czego mam sie po tym filmie spodziewac wiec na razie pojde do kina zobaczyc jaka role i jak ja zagrala keira, ale moze sie to zmienic i wyprawa do kina nie skonczy sie tylko ogladaniem keiry ale calego filmu.

ocenił(a) film na 9
Aga85

masz racje ksiazki nie czytalem ale dzieki temu filmowi moze sie to zmienic. chodzilo mi o to ze bym nawet nie wiedzial o tym filmie gdyby nie to ze gra w nim moja ulubiona aktorka(keira), a to nie znaczy ze film mnie nie interesuje. poprostu rola keiry zwrocilo moja uwage na ten film. nie czytajac ksiazki nie wiem czego mam sie po tym filmie spodziewac wiec na razie pojde do kina zobaczyc jaka role i jak ja zagrala keira, ale moze sie to zmienic i wyprawa do kina nie skonczy sie tylko ogladaniem keiry ale calego filmu.

ocenił(a) film na 10
Bloodmaster

Witaj:-)
Cieszę się, że nie przekreślasz od razu filmu. Może akurat Ci się spodoba i sięgniesz po książkę Jane Austen. Naprawdę warto!
Pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 9
Aga85

a po ksiazke faktycznie warto siegnac :). wracam do niej kiedy tylko moge i wylapuje moje ulubione fragmenty czasem na slepo :)

ocenił(a) film na 9
Bloodmaster

hehe a ja chyba wlasnie dlatego NIE OBEJRZE tego filmu xDDDDD. bo keira do tego filmu nie pasuje. a juz mark darcy... JEZU... Colin Firth był bezbłędny w tej roli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones