PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539508}
7,0 2 420
ocen
7,0 10 1 2420
Dwa ognie
powrót do forum filmu Dwa ognie

KINO ADRESOWANE DLA DOJRZAŁEGO WIDZA. Bardzo poprawny film realny,prawdziwy,szokujący poniekąd.... Doskonała rola Magdaleny Popławskiej. Polecam z czystym sumieniem. To prawdziwy dramat Matki walczącej o lepszy byt dla swojej córki. Ciekawe zdjęcia,sceneria ,kadry. Film ten na długo zapada w pamięci ze względu na ogólną całośc . Ogląda się go bardzo dobrze to nie żadna "artyleria kinowa" Oglądajcie bo naprawdę warto !!!!! SERDECZNIE POZDRAWIAM.

ocenił(a) film na 3
magdisaiyasin

Nie obejrzałem do końca. Denerwujące jest to że film jest zrobiony w kilku językach. Powinni się zdecydować ja jeden główny i do reszty dać napisy.

istallion

Oglądałem z polskimi napisami- koniec jest właśnie najważniejszy w tym filmie !!!!!!! pozdrawiam. zobacz jeszcze raz do końca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
magdisaiyasin

Jezykiem angielskim poslugiwali sie w miare prostym szykiem , ale fakt czasami nie zrozumialam kontekstu wypowiedzi:) Film godny zapamietania, mnie osobiscie rozerwal emocjonalnie (co rzadko mi sie to zdarza). Przez cały seans czułam pewną niemoc związaną z główną bohaterka, jest to dowód na to, że film składnia widza do tego ,aby zsychronizował sie z nim emocjonalnie. Kino, zgadzam się z przedmówcą, dla dojrzałego widza!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones