PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539508}
7,0 2 420
ocen
7,0 10 1 2420
Dwa ognie
powrót do forum filmu Dwa ognie

Hej obejrzałam film do sceny jak jej córka była nieprzytomna i seksu w tym chyba szpitalu- lazience. Proszę mi powiedzieć co było dalej jeśli możecie szczegółowo. Filmu już nie zobaczę bo jestem za granicą,

ocenił(a) film na 7
kingunia6222

poszła na łatwiznę i zgodziła się na ślub z obleśnym dziadem

ocenił(a) film na 7
chodztu_filmweb

dzięki za odp. Znalazłam film i zobaczyłam go do końca. Scena końcowa masakra. Laska niezrównoważona psychicznie. Poszła do dziada a mi się wydaje że juz nawet przed tym dostała normalne pozwolenie na mieszkanie w tej Szwecji. Głupia zrobi kolejny koszmar z życia sobie i swojej córce...

ocenił(a) film na 7
kingunia6222

konqunia6222, widzę że nie zrozumiałaś tego filmu, obejrzyj film jeszcze raz,

ocenił(a) film na 8
kingunia6222

A dlaczego masakra ? Myślicie, że takiemu dziadkowi to w ogóle jeszcze staje ? Ja bym akurat się nie obawiał, że będzie musiała znosić "seks" z dziadziusiem zbyt często....

chodztu_filmweb

Łatwizna? Ślub z obleśnym dziadem? W jej sytuacji ciężko było dokonać wyboru, mogła zostać deportowana na Białoruś (koniec życia dla niej i jej córki), mogła uciec z Alim i narazić się urzędowi imigracyjnemu (konsekwencją byłaby również deportacja), więc wybierając małżeństwo ze Szwedem wybrała (naj)mniejsze zło.

ocenił(a) film na 6
olivkowa

ALi uciekł.... a to ci nowina.... dla mnie wątek urwany i nie wyjaśniony....

ocenił(a) film na 6
chodztu_filmweb

bo poszla na latwizne. zycie a Arabem - obawa o los; wyczekiwanie azylu tez niepewne, skoro nawet molestowanie corki na nich nie podzialalo. a wziela dziadka, bo ma obywatelstwo. moze liczyla, ze predko zejdzie z ziemskiego padolu? w sumie to Arab ją wyr... na wiele lat- bylo ostro i czesto, wiec oschly dido to jakas nowosc. chyba takiego jeszcze nie miala.
film niezly, ale 100% odmowa pobytu (ona, jej corka, facet i kolezanka) to przesada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones