Odtwórz Zwiastun nr 1 0:00

Zobacz Dylemat społeczny zwiastun

Film

The Social Dilemma

2020 1 godz. 29 min.
7,0 5 478
ocen
7,0 10 1 5478
2 184
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":2}
{"id":"859586","linkUrl":"/film/Dylemat+spo%C5%82eczny-2020-859586","alt":"Dylemat społeczny","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/95/86/859586/7930217.2.jpg"}
Ukazanie groźnych skutków ludzkiego wpływu na sieci społecznościowe. Ten problem najlepiej zauważają ich twórcy — eksperci ds. technologii.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Dylemat społeczny
Dylemat społeczny (2020) Zwiastun nr 1 2:23
Dylemat społeczny | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2020 | Film Tweetujemy, lubimy, udostępniamy... Ale jakie zagrożenia niesie ze sobą nasza zależność od mediów społecznościowych, które coraz częściej są dla nas główną metodą kontaktu ze światem? Eksperci z Doliny Krzemowej ujawniają prawdę, która znajduje się po drugiej stronie ekranu, i wyjaśniają, w jaki sposób media społecznościowe zmieniają oblicze naszej cywilizacji.

Tweetujemy, lubimy, udostępniamy... Ale jakie zagrożenia niesie ze sobą nasza zależność od mediów społecznościowych, które coraz częściej są dla nas główną metodą kontaktu ze światem? Eksperci z Doliny Krzemowej ujawniają prawdę, która znajduje się po drugiej stronie ekranu, i wyjaśniają, w jaki sposób media społecznościowe zmieniają oblicze naszej cywilizacji.

tytuł oryg.
The Social Dilemma
inne tytuły
Dylemat społeczny Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Obowiązkowy materiał edukacyjny

  katedra

  Dla wszystkich, zwłaszcza pokolenia Z, które nie zdaje sobie sprawy w jakich czasach żīje

 • Nic nowego

  agatka12345678999 ocenił(a) film na 4

  Wszystko ukazane w tym dokumencie już wiemy, w dodatku film na siłę chce pokazać, że internet jest taki zły i wie o nas wszystko. Pseudointelektualiści i starsze pokolenia będą się jarać. Mimo to można pokazać dzieciakom w podstawówce żeby troszkę rozważniej korzystały z mediów.

 • Ironia

  slajk

  Program dokumentalny, mówiący między innymi o problemie polecanych nam treści przez aplikacje, właśnie został mi polecony przez aplikację. Dokument warty obejrzenia, nawet dla samego uświadomienia. Jednak w dobie fake news'ów podchodzę do każdych treści z dystansem nawet jeśli mają one za zadanie "uświadamiać"

 • Kropla drąży skałę...

  safsdfku216735 ocenił(a) film na 8

  Dzień dobry. Szukam materiałów traktujących na tematy poruszane w filmie. Interesuje mnie zwłaszcza metodyka tworzenia profili osobowościowych użytkowników przez gigantów technologicznych. Z góry dziękuję za pomoc.

 • zapytanie

  myszkowata

  Poszukuję podobnych dokumentów i filmów w tej tematyce. Prowadzę swój projekt dotyczący pracy z osobami uzależnionymi od internetu i social media i będzie mi to bardzo pomocne :) Z góry dzięki!