PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98357}

Dziś 13, jutro 30

13 Going On 30
6,1 68 623
oceny
6,1 10 1 68623
5,2 8
ocen krytyków
Dziś 13, jutro 30
powrót do forum filmu Dziś 13, jutro 30

Spotykam sie z pierwszym filmem tego typu. Tzn nigdy nie bylo filmu ze ktos wypowiada zyczenie i "budzi sie" jakby 17 lat pozniej. Ogolnie bardzo mi sie podobal...Jak zwykle polskie kina robia szybkie premiery. gratulacje ;]

Michu_Sopot_

Widać nie oglądałeś filmu "Duży" z Tomem Hanksem :) Pozdrawiam

AFRO_3

odswiezyles mi pamiec :) Cos wspominam ...wesole miasteczko itp KOles se kupywal do mieszkania stoly do gier itp o ile nie pomylilem filmow :)

użytkownik usunięty
Michu_Sopot_

ten film będą grać w tv czy w kinach,bo jak w kinach to opowiesz mi w skrocie ten film???

użytkownik usunięty
Michu_Sopot_

owszem był podobny film tylko, że bohaterem był chłopiec który następnego dnia po wypowiedzeniu życzenia budzi sie jako dorosły facet. O ile dobrze pamiętam w dorosłą wersje bohater wcielił sie Tom Hanks.

użytkownik usunięty
Michu_Sopot_

owszem był podobny film tylko, że bohaterem był chłopiec który następnego dnia po wypowiedzeniu życzenia budzi sie jako dorosły facet. O ile dobrze pamiętam w dorosłą wersje bohatera wcielił sie Tom Hanks.

ocenił(a) film na 1
Michu_Sopot_

Dkąłdnie takie samo skojarzenie miałam - Duzy z Toemm Hanksem. Jesli mam byc szcera to ta pozycja nie zasługuje na to by miec swoją premiere kinową. Jest to film płytki, aktorka która gra głowna bohaterke chyba pomysliła dziewczyne trzynastoletnią z dzieckiem autystycznym bo wg mnie wasnie tak wypada na ekranie. Jesli nie chcecie przeżyc poltorej godziny katuszy to proponuje zrezygnowac z tej pozycji. Po tym obrazie moge zdecydowanie stwierdzic iz amerykanskie kino zchodzi na psy.

Mówie nie takim filmom i mam prosbę do realizatorów: Zlitujcie się nad nami i nie róbcie więcej takiej tandety. Amen

Michu_Sopot_

a ja znam jeszcze taki jeden podobny filmik, tylko jakos nie mogem sobie tera tytułu przypomnieć.. Wiem, że leciał ze 3 razy na TVN :P Że siostry sie zamieniły tak jakby. No.. może jest coś podobnego w tym i w tym.. sama nie wiem...

ocenił(a) film na 6
Michu_Sopot_

Bardzo mi sie ten film spodobal, jest taki przyjemny, no i ogolnie czsami naprawde lubie obejrzec taki film. Jennifer Garner zagrala bardzo dobrze, po tej roli bardziej ja polubilam. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones