PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138069}

Dzień żywych trupów 2

Day of the Dead 2: Contagium
4,4 529
ocen
4,4 10 1 529
Dzień żywych trupów 2
powrót do forum filmu Dzień żywych trupów 2

Co to znowu za filmik dla bystrzaków?Następna siekanka z dużą ilościa keczupu . Po co wogle produkować takie filmy?Obejrzyjcie sobie galerie zdjęć! Niezbyt zachecajaca prawda?

madimm

No to po cholere marudzisz?Skoro takie filmy powstaja to widocznie komus sie one podobaja np mnie;)

BelzeBoobies

hehe no fakt niech oglada nadal M jak Miłość ;)

madimm

odezwala sie znawczyni kina, ktora pasjonuje sie takimi gniotami jak Aniolki Charliego

____16

To zależy od gustu i smaku.......żywe trupy ruuuleS!!!!!!!

madimm

ja obejzalam galerie i jestem zachwycona(lol2) musze to obejzec!:D

madimm

hehehe ale przystojniaczki ,nie ma co :P.Ja tez chcialabym to zobaczyc (jesli w tej kochanej mojej wyporzyczalni bedzie :/ )

madimm

Wydaje mi się że masz za duże pojęcie o sobie. Skoro jestes taka bystra to szkoda że nie wiesz że kino gore ma fanów na całym świecie, nie tylko wsród masowego widza lecz równierz wśródpoważanych teoretyków filmu. Jak Ci sie nie podoba duża dawka "keczupu" to nie ogladaj . Polecam lekture Harlequina tam znajdziesz ponadczasowe wartosci.

madimm

No bez przesady. Kino z zombi w rolach głównych, dziwne by było bez keczupu i ostrej siekanki. W tego typu filmach musi być dużo krwi i krwiożerczych trupów. Jak ci się nie podoba przeżuć się na lżejsze kino choć według mnie jest ono, czyli ten film, obrazem lekkim, łatwym i przyjemnym.
Pozdro.

madimm

Jestem za truposzami i takimi filmami!!niech nie żyją!

ocenił(a) film na 6
madimm


Karol - człowiek, który został papieżem film ktory masz w ulubionych to jest dopiero gniot...
efekty specjalne kiepskie i do tego marna gra aktorska

madimm

Filmik spoko,chociaż pierwowzór lepszy.Jak sie niema w nudny wieczór co obejrzeć to lepiej to niż jakiś melodramat w stylu Avatar.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones