PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720511}
4,8 51 229
ocen
4,8 10 1 51229
2,1 10
ocen krytyków
Dzień dobry, kocham cię
powrót do forum filmu Dzień dobry, kocham cię!

Jak na polskie standardy całkiem niezły lekki łatwy i przyjemny w porównaniu z innymi tego typu polskimi produkcjami wypada całkiem ok oczywiscie wszystko jest kwestią gustu i nie każdemu musi się podobać jednak pisanie że jest to totalny gniot jest już grubą przesadą w końcu to komedia romantyczna w dodatku polska i trudno tu oczekiwać czegoś innego osobą które tak bardzo krytykują ten film chyba pomyliły się gatunki albo są totalnymi zakompleksionymi sztywniakami bo film jak najbardziej spełnia swoje zadanie co do gry aktorskiej Paweł Domagała naprawdę duży plus Aleksy Komorowski też całkiem ok co do Kurdej-Szatan całkiem ładna mi osobiście bardzo przyjemnie się na nią patrzyło i to chyba jest najważniejsze w innych filmach czy serialach ją nie oglądałem także nie oceniam czy jest dobrą aktorką czy też nie w każdym razie mi się w tym filmie przyjemnie na nią patrzyło i nie mam jakichś większych zastrzeżeń niestety zastrzeżenia mam i to duże do Garlickiego i Macieja Musiała jeden i drugi zagrali po prostu tragicznie totalne drewno który gorzej sam już nie wiem jednak jeden i drugi absolutnie beznadziejny co do reszty niczym szczególnym się nie wyróżnili nie ma co oceniać....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones