PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6732}

Dzieciaki

Kids
6,7 21 806
ocen
6,7 10 1 21806
6,9 17
ocen krytyków
Dzieciaki
powrót do forum filmu Dzieciaki

Byłem nim kompletnie zniszczony, niesamowita produkcja!! No i ta ścieżka dźwiękowa...
Ciekawe czy po tylu latach znów zrobiłby na mnie takie wrażenie :-)

ocenił(a) film na 8
JABOL666

Po co psuć wrażenie :D
po zestawieniu z plus i minus K44 to już w ogóle nie wiedziałam co ze sobą zrobić, że też dali to dzieciakowi w podstawówce do obejrzenia :D

JABOL666

mnie po latach już tak nie szokuje, ale lubię do niego wracać :)dla mnie klasyk !

ocenił(a) film na 8
JABOL666

Widziałem ten film wtedy (czyli w połowie lat 90), widziałem teraz - zawsze robi mocne wrażenie. Zdecydowanie najlepszy, najodważniejszy i najbardziej realistyczny ze wszystkim filmów o podobnej tematyce. Nokautujący.

JABOL666

ja bym tego filmu nie nazwał Dzieciaki, ale Szczoki, tacy ludzie przez całe swoje życie byli pasożytami i przez ani jeden dzień życia nie zasłużyli na swoje istnienie w społeczeństwie. Błędny element należy usuwać a nie wspierać.

ocenił(a) film na 9
Pirate83

Co za brednie.. Harmony Korine (scenarzysta tego filmu i znany reżyser) pochodzi z przedstawionego tu środowiska, podobnie jak i cała obsada ( z której część zrobiła potem całkiem niezłe kariery). Jak widać czasem wystarczy komuś pokazac inne możliwości.

marian_85

A ja rozumiem obiekcje Pirata.
Gdyby Ciebie skopała BANDA (tak, bo przecież w pojedynkę są nikim) gówniarzy,którzy zamiast jarać blanty powinni siedzieć w szkole, to jakoś wątpię, że chciałbyś takim pół mózgom dać drugą szansę...

Schwarzii

To tego Pirata skopali gówniarze??!! Zgłosiłeś to??

ocenił(a) film na 7
JABOL666

te same odczucia :) Jeden z tych filmów które zapamiętałem z młodości najbardziej i trochę dał mi do myślenia odnośnie beztroskiej zabawy. Rok temu do niego wracałem i dalej jest w nim ogromny klimat który przykuwa do ekranu ;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones