PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192338}

Dzielnica!

Nyócker!
5,6 807
ocen
5,6 10 1 807
Dzielnica
powrót do forum filmu Dzielnica!

Najbardziej w tym filmie ciekawiła mnie metoda animacji,która tam występuje.Może jest ona trochę innowacyjna,ale nie podobała mi się-istny nieprzyjemny antyestetyzm.
Jeśli ktoś lubi hip-hop to pewnie nie będzie zawiedziony ścieżką dźwiękową "Dzielnicy".Właśnie muzyka to jeden z większych atutów tego filmu.
Fabuła jest niezbyt ciekawa,podobnie dialogi.To sprawia,że film nie wciąga,a wręcz w którymś momencie zaczyna nudzić.
Moje wrażenie po oglądnięciu filmu nie jest dobre.Humor tu jest tak niewybredny i wulgarny,że niektórych to bardzo szybko odrzuci.Jest tu mało autentycznie śmiesznych momentów.Film jest strasznie prostacki.
Jeśli jednak ktoś lubi taki rodzaj humoru,nie powinien być zawiedziony.Reszcie potencjalnych widzów,Dzielnicy" nie polecam.

ocenił(a) film na 4
Alex_Narciso

mnie równiez 'dzielnica' zawiodła. animacja na dłuższą metę denerwująca, tak jak postacie i sztampowe dialogi. humor oscyluje ciągle wokół genitaliów itp. motywem humorystycznym zapewne miało byc tez częste pokazywanie chędożonych dziwek. ja jakoś nie załapałam tego poczucia humoru i nie wiem co przyswiecało twórcom w tworzeniu tego filmu. nie polecam

ocenił(a) film na 3
nu_gat

Tak samo jak żałośni Włatcy Móch. W ogóle nie ma klimatu South Parku, a próbują na siłe, stworzyć "psychopatyczne", nowoczesne dzieci, które prangą zdobyć świat. Nie wiem dlaczego tak dobrze oceniany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones