PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493475}

Dziewczyna z portretu

The Danish Girl
7,2 100 643
oceny
7,2 10 1 100643
5,4 33
oceny krytyków
Dziewczyna z portretu
powrót do forum filmu Dziewczyna z portretu

No bez jaj :( co się dzieje z światem w XXI wieku ? staczanie tego społeczeństwa mnie przeraża :( Rasa ludzka wyginie ostatecznie od choroby zwanej cywilizacją :( jeżeli będziemy pozwolić na takie zachowania to wszystko legnie w gruzach i nikt tego nawet nie zauważy pozdro !!!

użytkownik usunięty
Andros_filmweb

tak muwi mężczyzna który nigdy nie zaznał niesprawiedliwości. nie panikuj

Może muwi może nie muwi kto wie xD

ocenił(a) film na 8
Andros_filmweb

I z tego właśnie powodu, dojrzały człowiek, który nie obejrzał filmu daje mu ocenę "1", aby bronić cywilizację przed staczaniem się. Oby tak dalej!

Andros_filmweb

Dojrzałość - level max. Jak czytam takie zacne stwierdzenia, to ja jestem za tym, by rasa ludzka wyginęła. Przynajmniej zwierzętom by się polepszyło na tej planecie.

ocenił(a) film na 1
sebastiansswigon

Człowiek pragnie być kochany. Z braku miłości - chociaż podziwiany, z braku podziwu pragnie wzbudzać strach, a jeśli nie osiągnie nawet tego, to pragnie wzbudzać chociaż wstręt i pogardę, chcę poruszać ludzkie uczucia. Dusza wzdryga się przed próżnią, chcę kontaktu za wszelką cenę

Andros_filmweb

Jeżeli mają wyginąć ludzie twojego pokroju, to jestem za.

ocenił(a) film na 1
Kinoman123456789

widzę że ta homo propaganda zaraziła już biednych Polaków :( przykro mi się robi z Twojego powodu ! ale nie martw się może kiedyś znajdziesz właściwą drogę ! POZDRO !

Andros_filmweb

Błagam Cię bo padnę ze śmiechu... naprawdę nie rozumiem skąd biorą się ludzi tacy jak ty, przepełnieni nienawiścią i brakiem jakiejkolwiek wrażliwości.

Andros_filmweb

Film jest oparty na faktach... powstał teraz, bo temat jest bardziej aktualny i nie tak kontrowersyjny jak wcześniej, ale problem nie dotyczy tylko XXI w, teraz tylko jest powszechniej podejmowany. Proponuję obejrzeć film czy poczytać coś na ten temat, zamiast trollować i obniżać ocenę. Nie każdemu się musi podobać poruszona tematyka ale... nie pochwalam zdrad podczas gdy nawet komedie romantyczne podejmują ten temat dość lekko. Nie popieram morderstw czy wojen a ile jest filmów w których akcja toczy się niemalże tylko wokół przelewu krwi. Czy to znaczy, że takie filmy są złe? Sztuka zawsze szukała i będzie szukać kontrowersji i ciężkich tematów. Skoro nie zamierzasz oglądać filmu to go nie oceniaj, nie płacz na forum, ze świat się kończy. Film nikogo do niczego nie przekonuje, po prostu opowiedziana jest tam historia. Może arcydziełem nie jest, ale na pewno nie jest też złym filmem, warto zobaczyć chociażby dla aktorstwa,klimatu, muzyki etc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones