PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493475}

Dziewczyna z portretu

The Danish Girl
7,2 100 643
oceny
7,2 10 1 100643
5,4 33
oceny krytyków
Dziewczyna z portretu
powrót do forum filmu Dziewczyna z portretu

już wszędzie wciskana jest ta propaganda...

ocenił(a) film na 1
ZaX_filmweb

ja po trailerze już miałem odruchy wymiotne

ocenił(a) film na 1
Andros_filmweb

Ja wcześniej przeczytałem tylko opis na stronie kina. Nie było ani słowa o tym co zobaczyłem...

Andros_filmweb

jak bedziesz mial odruch wymiotny to idz do lekarza, ale na odbicie w lustrze nie ma lekarstwa.

ZaX_filmweb

Tak, tylko ty...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
diepole

jak widać nie tylko ja ;) dziękuję za kulturalny komentarz

ZaX_filmweb

na inny nie zaslugujesz.

ocenił(a) film na 1
diepole

zgłoszenie leci ;) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
ZaX_filmweb

Nie ma co dyskutować z ludźmi środowiska LGBT , gdyż jak wiemy rzeczowa dyskusja z tymi fanatykami nie ma najmniejszego sensu, jest to przykre naprawdę że ten homo terror coraz bardziej dociera do tak pięknego kraju jakim jest Polska :(

Andros_filmweb

tak, twoja polska z katolickim terrorem.

ocenił(a) film na 1
diepole

Wasze analne zabawy zostawcie dla siebie, ale nie zarażajcie Tym Bogu Winnych Młodych Ludzi, naprawdę jest to złe i niewłaściwie co robicie, ten wasz homo terror powoduję ogromną krzywdę dla młodzych ludzi którzy jeszcze nie mają pojęcia o swojej seksualności, wasza gangrena i upadek moralności mnie przeraża. Pozdrawiam serdecznie

Andros_filmweb

,,wasze"... skad wiesz z kim rozmawiasz. Nie masz pojecia kim jestem, zatem nie osmieszaj sie swoim slownictwem i filmowym gustem, bo trzeba cie bedzie odeslac do swoich, na pole buraczane.

ocenił(a) film na 1
diepole

Homo terror na filmwebie do czego to doszło :) nie rozumiem czemu, nie możesz się przenieść na jakieś forum gejowskie i tam zachwalać ten film :) , pewnie dużo ludzi podzieli tam twoją opinię, nie mam nic do was naprawdę, tylko wkurza mnie to że tą homo propagandę teraz wszędzie wciskacie i to jest bolące, żyjcie sobie mi to nie przeszkadza ale nie mówcie innym jak inni mają żyć. Pozdrawiam serdecznie

Andros_filmweb

alez ty madry jestes i piekny: Próżnowanie skraca drogę do śmierci, pracowitość stanowi drogę życia; głupi są leniwi, mądrzy zaś pracowici. wow! niech moc bedzie z toba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones